pripomienky
Overujeme dostupnosť a cenu zvolených možností ubytovania.
Ďakujeme
Zisťujem novú cenu, počkajte prosím …
OK
Ďakujeme
Zisťujem novú cenu, počkajte prosím …
OK

O Nás

Cestovná kancelária Alpenski Travel – „ Tie najlepšie dovolenky v Alpách“

 

Internetová cestovná kancelária Alpenski Travel prináša najväčšiu ponuku online rezervovateľných pobytov a špeciálnych ponúk šitých na mieru za bezkonkurenčné ceny počas celého roka, hlavne počas zimnej a letnej sezóny v Alpách. Práve na území alpských krajín sa snažíme o naplnenie Vašich cestovateľských snov.

Ako jedny z mála, ponuky a ceny tvoríme sami, neorientujeme sa na predaj prostredníctvom iných agentúr či cestovných kancelárií. Všetky ponuky vieme cenovo do istej miery ovládať práve vďaka priamej komunikácií s našimi partnermi.

Našou náplňou je flexibilne zabezpečenie pobytov a ďalších služieb podľa požiadaviek a prianí klientov pre kohokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek v alpských krajinách.

Nevyčleňujeme si cieľové skupiny. Nerozdeľujeme klientov podľa veku, pretože na veku skutočne nezáleží. Snažíme sa osloviť všetky skupiny klientov aj ponukou rôznych kategórií ubytovania.

Našou ponukou sa snažíme inšpirovať všetkých milovníkov aktívne strávenej dovolenky, milovníkov lyžovačky, snowboardingu, freeridu, ski-alpinizmu, wellnessu, horskej turistiky, cykloturistiky, nordic-walkingu, raftovania, golfu a odpočinku pri horských jazerách.

Snažíme sa byť vždy o krok vpred, tak aby sme Vám mohli ponúknuť niečo výnimočné, a preto aj práve prostredníctvom moderných sociálnych sietí máte možnosť využiť jedinečné zľavy.

Využívame tento „ náš priestor“, ako priestor na prezentovanie toho najlepšieho čo máme. Prostredníctvom tejto webovej stránky Vám ponúkame katalóg dostupný 24 hodín denne na ktoromkoľvek mieste na svete.

Záleží nám na Vás, a preto vystupujeme úprimným a férovým prístupom. Sme časovo flexibilní a snažíme sa Vaše požiadavky vyriešiť v tom najkratšom možnom čase. Nemusíte sa nám časovo prispôsobovať, my sa prispôsobíme Vám.

Pre tých najviac vyťažených, alebo pre tých, ktorí nemajú čas vyhľadávať ponuky, nevedia sa rozhodnúť a radi by si nechali poradiť a vypracovať špeciálnu ponuku, poskytujeme službu „Inšpirujte ma – DOVOLENKA PRESNE NA MIERU“. Riadime sa heslom: „ Nič nie je nemožné“, a preto sa v napĺňaní Vašich špeciálnych požiadaviek snažíme vyjsť maximálne v ústrety.

Pýtate sa - a čo v lete? Láka Vás horská turistika, cykloturistika, rafting, horolezectvo, ľahšie túry, alebo vysokohorské výstupy, welness a oddych pri termálnych alpských vodách či horských jazerách? Vymeňte vyvaľovanie na preplnenej pláži za oddych uprostred horských masívov. Zmeňte svoju predstavu o tradičnej letnej „ tuctovej“ dovolenke a poďte sa obohatiť o nové zážitky a nachytať „bronz“ priamo z Álp. Pridajte sa k turistom, ktorí milujú aktívny pohyb, nechajte sa vyviesť už od rána lanovkou k „ nebesám“ a prechádzajte sa po upravených alpských chodníčkoch.

Tak čo? Inšpirovali sme Vás? To je len časť toho, čo ponúkame.

Tak neváhajte a vyberte si z našej ponuky.

A nezabúdajte - nie je dôležité byť najväčším, dôležité je byť najlepším!

Tím Alpenski Travel

 

 

Cestovná kancelária Alpenski Travel si splnila svoju povinnosť v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z. a je poistená proti úpadku v poisťovni Allianz-Slovenská poisťovňa, a.s.. Podmienky plnenia poistenie sú uvedené v priloženom certifikáte . Poistenie proti insolventnosti