pripomienky
Overujeme dostupnosť a cenu zvolených možností ubytovania.
Ďakujeme
Zisťujem novú cenu, počkajte prosím …
OK
Ďakujeme
Zisťujem novú cenu, počkajte prosím …
OK

Termálne pramene v regióne SalzburgerLand

11.102012

http://www.felsentherme.com/

Článok si už prečítalo: 2260 ľudí

Dnes už vie temer každý lyžiar, že kúpele Bad Gastein so známym termálom v skale Felsentherme, alpské termály Gastein, Tauern Spa v Zell am See-Kaprun, liečebné kúpele Bad Vigaun a termál Amadé v Altenmarkte – oázy oddychu a energie sú súčasťou lyžiarskych stredísk. Chcete si užiť predĺžený víkend alebo pár dni v nádherných alpských kúpeľoch? Neváhajte a prečítajte si viac o tomto unikáte. Neprehliadnite našu akciovú ponuku: Pri zakúpení pobytu vám Alpenski Travel venuje  cestovné poistenie ZDARMA!!!

Kúpele Bad Gastein

 

"Zo zjazdovky do termálu " – motto, ktoré sa hádam nikde v Rakúsku neberie tak doslova, ako práve v kúpeľoch Bad Gastein.  Údolná stanica kabínovej lanovky Stubnerkogel-Gondelbahn je od vchodu   Felsentherme Gastein  vzdialená presne150 m – a túto krátku vzdialenosť zvládne každý športovec úplne ľahúčko – najmä ak mu to uľahčí panoramatický nadchod. A čo ho za pár minút očakáva v útrobách chrámu wellnessu?  Oddychové a zážitkové priestory s vlastnými bazénmi, ležadlami s masážnymi tryskami,  tryskajúci gejzír, 70 m dlhá šmykľávka, prúdový a vonkajší plavecký kanál a kamenná jaskyňa s vodopádom. A akoby nebolo dobrého už dosť:  moderný panoramatický saunový svet s piatimi druhmi sáun a soľnou jaskyňou.

http://www.felsentherme.com/

Tie najlepšie ponuky na ubytovanie nájdete priamo tu: Bad Gastein „ online rezervovateľné ponuky“

V prípade, že sa neviete rozhodnúť a radi by ste dostali od nás „ponuku šitú na mieru“ neváhajte a využite našu akciovú ponuku platnú do konca októbra 2012 a získajte cestovné poistenie na zimné športy od Alpenski Travel k pobytu úplne ZDARMA. Vyplňte nasledujúci formulár a my Vám pripravíme ponuku šitú na mieru. Formulár - Inšpirujte ma dovolenkou s cestovným poistením ZDARMA

Bad Hofgastein

 

Kúpeľné a turistické mestečko Bad Hofgastein, vzdialené iba zopár kilometrov od kúpeľov Bad Gastein, sa môže popýšiť druhým z termálov údolia Gasteinertal:  Alpentherme Gastein.  Jeho pozoruhodnosťou je  360° stupňový výhľad na Alpy, saunový svet s horským jazierkom, dóm so zážitkami, bazén na pôvodnom prameni;  časť termálu je vyhradená prerodiny a vlastný „svet“  - Ladies World  - tu dopriali i dámam!  Celá táto paráda zaberá rozlohu 32.000 m²! A čo majú oba termály spoločné?  Oba sú súčasťou regiónu Skiregion Gastein, s temer neobmedzenými možnosťami pestovania zimných športov -  a dovolenkári, túžiaci po aktívnom oddychu tu naozaj nevedia, kam z konopí – vlastne kam na lyže, či za ďalšími možnosťami športovania z ponuky 6 lyžiarskych centier regiónu.

http://www.felsentherme.com/

Ponuky na ubytovanie tu: Bad Hofgastein " online rezervovateľné ponuky "

Nevybrali ste si z „online rezervovateľných“ ponúk?

Neviete sa rozhodnúť ? Napíšte nám, my Vás inširujeme tou najlepšou ponukou.

Liečebné kúpele Heiltherme Bad Vigaun

 

Malé, ale jaréneďaleko Salzburgu a uprostred dvoch  lyžiarskych oblastí priateľských voči rodinám – takto sa predstavujú liečebné kúpele Heiltherme Bad Vigaun pred bránami Mozartovho mesta.  Ich srdcom je prameň svätej Barbory, bohatý na minerály, vyvierajúci z útrob zeme, s teplotou 34° C, zásobujúci vodou tri bazény. Okrem bazénov je k dispozícii veľkoryso riešený svet sáun a vlastné centrum krásy.  Bazén delí od najbližšej zjazdovky iba zopár kilometrov – bez ohľadu na to, ktoré z lyžiarskych stredísk hosť uprednostní:  Skigebiet Gaissau/Hintersee so 40 km zjazdoviek alebo sa zaľúbi do zjazdoviek v stredisku Zinkenkogel-Dürrnberg.

http://www.badvigaun.com/de/heiltherme/

Ponuky na ubytovanie tu: Online rezervovateľné ponuky!

Neviete sa rozhodnúť ? Napíšte nám!

Tauern Spa Zell am See-Kaprun 

 

Tauern Spa Zell am See-Kaprun patrí k najzaujímavejším rezortom s wellnessom a termálom v Rakúsku: uvoľnenie a oddych pre náročných – v "base campe" na úpätí impozantných alpských štítov. V areáli o rozlohe 48.000 m² sa stráca hranica medzi neobyčajnou architektúrou a nádherou a čistotou prírody pohoria Hohe Tauern v ich okolí. A exkluzívna ponuka zážitku z 12 bazénov, veľký saunový svet a  oddychové priestory s fitness-centrom & kúpeľom pre deti sa ani nedá celý využiť. K termálu patrí i hotel:   4*- Tauern Spa Hotel s atraktívnymi paušálmi, spájajúcimi zážitky v prírode & wellnesse.

http://www.tauernspakaprun.com/de

Ponuky na ubytovanie tu: Zell am See a Kaprun!

Neviete sa rozhodnúť ? Napíšte nám! My vás inširujeme :-)

Therme Amadé v Altenmarkt/Pongau

 

V termáli Therme Amadé čaká na hostí na ploche  30.000 m² celkom 11 bazénov, 5 tematických sáun, parná jaskyňa, turecký kúpeľ Hamam a jediná loopingová šmykľávka v Rakúsku! Celý rad možností na natankovanie energie a zahriatie tela i mysle po dni, strávenom v mrazivom svete zjazdoviek strediska Skiwelt Amadé, najväčšieho v Rakúsku.

http://www.thermeamade.at/

Ponuky na ubytovanie tu:Ponuky Altenmarkt Neviete sa rozhodnúť ? Napíšte nám! My vás inširujeme :-)    

Tešíme sa na vaše objednávky......

Vaša Alpenskinka

Zdroj:  austria.info.at, doplnenia Alpenskinka,

Foto: partnerské zmluvné strediská, viac v sekcii Partneri Foto: http://www.felsentherme.com/ http://www.badvigaun.com/de/heiltherme/ http://www.thermeamade.at/    
Späť na zoznam článkov

Kategórie