pripomienky
Overujeme dostupnosť a cenu zvolených možností ubytovania.
Ďakujeme
Zisťujem novú cenu, počkajte prosím …
OK
Ďakujeme
Zisťujem novú cenu, počkajte prosím …
OK

Plachtenie na najväčšom z tirolských jazier – Achensee

27.062012

new5

Článok si už prečítalo: 6248 ľudí

Na najväčšom z tirolských jazier – Achensee – sa taktiež neustále čosi deje. Plachtársky a jachtársky klub „Segelclub TWV Achensee“ a „Yachtklub Achenkirch“ sa pretekajú v usporadúvaní regát (štátne majstrovstvá; významných medzinárodných  regát, majstrovstiev jednotlivých tried).

http://achensee.info/aktivurlaub/sommerurlaub/wassersport/

Dôvodom obľúbenosti jazera medzi jachtármi sú mimoriadne dobré veterné podmienky. Pri bežnom dobrom počasí nastáva termika s ľahkým južným vetrom (1-2 Neufort) dopoludnia a poobede  (od ca. 14 hod.) medzi vysoko čnejúcimi kopcami pohoria Karwendelbergen, t.j. Seebergom a  štítom Karwendelspitze na západe so silným severným vetrom o sile od 3 do 5 Beaufortov medzi Rofanom a Unnützom na východe (porovnateľné s Ventom a Ora na jazere Gardasee).

http://achensee.info/aktivurlaub/sommerurlaub/wassersport/

Alpenski Travel vám ponúka tie najlepšie možnosti ubytovania pramo v Pertisau am Achensee v apartmánovom dome TRISTENAUAppartementhaus Tristenau je hneď vedľa Green 1 Golf Club Achensee, iba 10 minút chôdze od brehu jazera Achen. Ppriestranné izby a apartmány majú balkón alebo terasu. Haus Tristenau ponúka saunu, infračervenú kabínu s odpočivárňou, úschovňa  lyží a bicyklov, a veľká slnečná terasa. Stráženie detí a starostlivosť o deti sú k dispozícii na vyžiadanie.

Apartmánový dom Two Brothers DoobleTwo Brothers Inn sa nachádza na pokojnom mieste na okraji Pertisau, 700 metrov od lanovky Karwendelbahn a lyžiarske zjazdovky. Ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkovanie.

Link na ubytovanie v Pertisau am Achensee nájdete priamo tu: Ponuky Alpenski Travel v Pertisau am Achensee

Tešíme sa na vaše objednávky www.alpenskitravel.eu

S pozdravom vaša

Alpenskinka

Zdroj: alpenskitravel.eu, austria.info.at, doplnenia Alpenskinka,

Foto: partnerské zmluvné strediská, viac v sekcii Partneri Foto:http://achensee.info/aktivurlaub/sommerurlaub/wassersport/
Späť na zoznam článkov

Kategórie