pripomienky
Overujeme dostupnosť a cenu zvolených možností ubytovania.
Ďakujeme
Zisťujem novú cenu, počkajte prosím …
OK
Ďakujeme
Zisťujem novú cenu, počkajte prosím …
OK

Zažite skvelú „ golfovú dovolenku“ s Alpenski Travel

13.052012

http://www.kitzbuehel-golf.com/de

Článok si už prečítalo: 9127 ľudí

Alpenski vás pozýva na golf

 

http://www.kitzbuehel-golf.com/de

Rakúsko sa môže pochváliť poriadne širokým výberom - celkom 146 - golfových ihrísk pre hráčov každej kategórie – teda odborne - s akýmkoľvek handicapom. Prakticky na všetkých golfových ihriskách sú v ponuke i možnosti pre začiatočníkov, ktorí dosiahli aspoň green (PE/EPE).

http://www.kitzbuehel-golf.com/de

Golfové ihriská, schúlené do neopakovateľného obrazu krajiny očaria a zlákajú každého golfistu. Bez ohľadu na to, či svoju loptičku vystrelí na alpských ihriskách s výhľadom na šľahačkovo biely masív hôr alebo či sa im „Birdie" Chip podarí na jemne zvlnenom horizonte tichej nížinnej krajiny.

http://www.kitzbuehel-golf.com/de

Vďaka pomerne hustej sieti golfových ihrísk máte počas dovolenkyv Rakúsku spoznať hneď viaceré z nich. Široká paleta ponúk cenovo prístupných „golfových pasov" zahŕňa poplatky Green-Fees. Táto karta Vám dáva šancu, aby ste si každý deň svojej dovolenky - a každé kolo odohrali zakaždým na inom golfovom ihrisku. Zľavnené Green-Fees sú súčasťou špeciálnych balíkov temer všetkých rakúskych golfových hotelov - „Golfhotels".

http://www.kitzbuehel-golf.com/de

Chcete sa tento fascinujúci šport naučiť? Rakúsko Vám na to poskytne tie najúžasnejšie možnosti. Vlastné školy golfu s profesionálnymi učiteľmi po celom území Rakúska Vás radi privítajú. V mnohých golfových kluboch čakajú na nováčikov okrem ihrísk i vlastné klubové cvičné zariadenia, napr. „Golf-Academy" v Seefelde, s riadnym 9-jamkovým cvičným ihriskom, v srdci obce, školy golfu v St. Michael v LungauRadstadte, v kúpeľnom meste Bad Kleinkirchheim,Pörtschach, a pod., alebo v golfovej akadémii „David Leadbetter Golf Academy" v kúpeľoch Bad Tatzmannsdorf.

Vychutnajte si golfovú dovolenku v apartmánoch ACCANTO 

 

S panoramatickým výhľadom na jazero sú apartmány Accanto iba 10 minút od centra Pörtschach a 7 minút od pláže. Poskytujeme bezplatné Wi-Fi pripojenie.

 

Moderné a priestranné apartmány majú balkón alebo terasu s výhľadom na jazero. Sú vybavené TV so satelitným príjmom, CD a DVD prehrávačom, kúpeľňa a kuchyňa s jedálenským kútom. Záverečné upratovanie je zahrnuté v cene ako aj elektrina, kúrenie, posteľná bielizeň, stolová bielizeň a uteráky.

Accanto Apartmány majú trávnik a veľkú terasu s výhľadom na jazero. Môžete tiež využiť oplotený priestor pre psi. Majitelia vlastnia sami dvoch psov! Veľmi príjemný hotel pre majiteľov psov!

Súkromné ​​parkovanie je priamo pri apartmánoch Bungalov Accanto k dispozícii. Turistické a cyklistické chodníky začínajú priamo pri zariadení a Velden je 8 km.

Viac o Apartmánoch ACCANTO nájdete na našich stránkach alebo preklikom na tento link.

UBYTOVANIE ACCANTO 

Ubytovanie je k dispozícii za maximálne  3O Eur na noc.

V prípade záujmu vám radi zabezpečíme aj súkromné hodiny.

Tešíme sa na vaše objednávky.

S pozdravom

Vaša Alpenskinka

Zdroj Foto: http://www.kitzbuehel-golf.com/de

Späť na zoznam článkov

Kategórie