pripomienky
Overujeme dostupnosť a cenu zvolených možností ubytovania.
Ďakujeme
Zisťujem novú cenu, počkajte prosím …
OK
Ďakujeme
Zisťujem novú cenu, počkajte prosím …
OK

Activity Summer Camp 2015

29.032015

blog_final_letak-A4_ActivitySummer-Camp_B1

Článok si už prečítalo: 2459 ľudí

Zaži aj ty exkluzívne prázdniny plné športu, pohybu, gymnastiky, tanca a fotografie

1. ročník Športovo – tanečno - foto tábora v ktorom si každý nájde svoju obľúbenú ACTIVITU

blog_final_letak-A4_ActivitySummer-Camp_B1

Pre všetkých milovníkov ŠPORTOV ako floorball, futbal, basebal, basketbal, in-line korčulovania, FITNESS, ako aj pešej turistiky , plávania, TANCA, gymnastiky, akrobacie ale aj FOTENIA a GRAFIKY.

Kde: Moravský sv. Ján

Kedy: 26.7.-1.8.2015

Nezabudnuteľné leto plne nových zážitkov a skvelých ACTIVÍT

ACTIVITY SUMMER CAMP znamená tábor plný športu, tanca a fotenia pod vedením kvalifikovaných športových a tanečných pedagógov a lektorov ako aj skvelých umelcov vo fotografickom svete.

Jednotlivé dni tábora pozostávajú z precízne pripraveného programu pozostávajúceho zo širokého spektra športových , pohybových , tanečných a kreatívnych activít.

Zameranie tábora

Tábor je zameraný pre všetkých milovníkov športu, pohybu, tanca, kreativity , fotografie a grafiky.

Pre začiatočníkov ako aj pokročilých vo floorballe, futbale, (streetbale, basebale, basketbale).

Decká sa oboznámia aj s novými druhmi športu ako je Flag Ball a zažijú aj zaujímavý deň pod vedením profesionálnych amerických futbalistov.

Okrem iného na decká čakajú tanečné ACTIVITY , atletika, gymnastika, posilňovanie , detský fitness ktoré budú vhodne doplnené o rôzne tradičné aj netradičné športové hry. Všetky tieto ACTIVITY budú realizované hravou formou a budú spojené zároveň s náborom do jednotlivých tematických skupín.

Každý deň budú mať decká doobedné ACTIVITY formou tréningov podľa typu športu , tanca alebo fotografického krúžku, ktorý si zvolia. V poobedných hodinách budú mať spoločné activity s tradičnými ako aj novými táborovými hrami obohatené o jedinečné ACTIVITY vedené profesionálmi z daného odboru.

Záverečný deň bude venovaný záverečnej SHOW Olympíjske hry Activity Summer Campu ktorú decká predvedú svojím rodičom. Bude to záverečný program kedy sa okrem športových súťaži budú odovzdávať aj diplomy a ocenenia za celý pobyt, tanečná záverečná show ako aj vernisáž fotografii tábora.

Deti čakajú

Doobedné TRÉNINGOVÉ ACTIVITY zamerané na INTENZÍVNY TRÉNING podľa výberu:

 • Cheer Summer Camp

  - „camp roztlieskavačiek“ pod vedením certifikovaných profesionálnych trénerov z Diamonds Cheerleaders
 • Tanečné ACTIVITY

  - tanečné hodiny s profesionálnymi tanečníkmi a lektormi z Riverpark Dance School
 • Floorbal ACTIVITY

  - tréningy so skúsenými trénermi , denná superdávka floorballu
 • Camp futbalu a ostatných loptových hier

  - baseball, americký futbal, flag ball, basketbal, volejbal
 • FOTO Camp

  - teória a prax od manuálneho nastavenia fotoaparátu , fotenie portrétov, aranžovanej fotografie, statického objekte a objektu v pohybe , experimentálna fotografia až po úpravu nafotených fotiek a záverečnú vernisáž

POOBEDNÉ ACTIVITY na výber podľa CHUTI:

 • Denné tanečné ACTIVITY od tímu roztlieskavačiek DIAMONDS CHEARLEDERS , ktoré sa venujú súťažiam v Kategóriach: Team Dance Freestyle, Hip Hop, Duo Freestyle, Hip hop, Jazz
 • Denné gymnastické ACTIVITY pod vedením skúsených inštruktorov a trénerov
 • Denné tanečné ACTIVITY od profesionálnych lektoriek z tanečnej školy Riverpark Dance School
 • Denné športové súťaže a zaujímavé activity ako športová olympiáda, súboj titanov, hľadanie športového pokladu , zostavenie vlastných tímov, profesionálny koučing od skúsených trénerov, opekanie v prírode, Activity Summe Camp Olympíjske hry
 • Denné športové ACTIVITY pre začiatočníkov ako aj pokročilých, ktorí si chcú vyskúšať športy ako je florball, futball, baseball, americký futbal, flag ball
 • Denné foto ACTIVITY na rôzne témy vedené profesionálnymi fotografmi pre všetkých milovníkov fotenia a práce s fotkou
 • „Kids Crossfit“ a Kids Fitness - denné ACTIVITY pohybovej prípravy pre deti vedené v štýle Fit Campu
 • Pešia turistika a prechádzky do okolia

VEČERNÉ ACTIVITY na výber podľa CHUTI:

 • Večerná zábavna Kids Zumbovica a Dance Aerobic pod vedením profesionálnej Zumba Inštruktorky Michel
 • Summer cinema pod holým nebom s pukancam a skvelými filmami podľa želania
 • International DAY
 • Talent night & Superstar night
 • Mister & Miss campu
 • Karneval , Karaoke
 • Vystúpenie profesionálnych tanečníkov
 • Záverečná VIP párty a záverečná show po názvom Olympíjske hry Activity Summer Campu spojené so súťažou tímov, tanečného vystúpenia, povzbudzovanie od tímu roztlieskavačiek cheerleders diamonds a vernisáž fotografii

FUTBAL ACTIVITY s náborom do futbalového tímu

Futbalové tréningy a zápasy každý deň spojené s náborom do futbalových tímov.

Pre chlapcov ktorí chcú byť objavení skvelým trénerom, skrývajú v sebe futbalový talent a túžia zlepšiť svoju techniku a futbalové zručnosti a sú odhodlaní popasovať sa so svojou kondíciou pod vedením špičkových trénerov.

kids

FLOORBAL ACTIVITY s náborom do floorbalového tímu

Pre všetkých milovníkov FLOORBALU. Vytvor si svoj vlastný tím a zaži superdávku florbalu počas letného tábora pod vedením profesionálnych a skúsených trénerov.

Čaká ťa:

 • Denná superdávka florbalu formou hry počas 7 dní
 • Tréningy s profesionálnymi skúsenými trénermi
 • Denné športové súťaže a zaujímavé activity ako športová olympiáda, súboj titanov, hľadanie športového pokladu , zostavenie vlastných tímov, profesionálny koučing od skúsených trénerov, opekanie v prírode, letné kino pod holým nebom, florbalový jarmok

Florbal ACTIVITY s náborom do flórbalových tímov.

486569_375416612529661_1565240021_n

FLAG BALL a Americký futbal ACTIVITY

V rámci týchto ACTIVÍT sa deti oboznámia s novinkou vo svete športu, ktorá sa objavila na Slovensku len nedávno. Ide o menej náročnú a bezkontaktnú formu amerického futbalu vhodnú pre chalanov aj baby. Okrem samotnej hry budú pripravené aj tieto disciplíny: chytanie, hádzanie a kopanie do šišatej lopty, ˇklúčkovanie medzi hráčmi, strhávanie flagov ( vlajok) z opaskov, základné strečingové cvičenia, zoznamovačka s americkým futbalom a návšteva Tímu amerických futbalistov.

FLAG BALL a Americký futbal ACTIVITY – spojené s náborom do tímov.

flagball flag football american football rugby wiltraco verhuur

TANEČNÉ ACTIVITY

Denné tanečné ACTIVITY od profesionálnych lektoriek z tanečnej školy Riverpark Dance School

Activity určené nie len pre baby ale aj pre chalanov .V tábore sa záujemcovia , ktorí milujú tanec zúčastnia na výučbe najobľúbenejších tanečných štýlov pod vedením profesionálnych lektorov z tanečnej školy RDS. Denné tréningy na obľúbenejších štýlov ako: Hip-Hop, Show Dance, Choreograph, Latinskoamerické tance, Contemporary, Funky, Ladiesdance, Klasické a ľudové tance, základy baletu.

Okrem týchto štýlov v našom tábore nájdete aj výuku Cheerleadingu, Zumby, či Dance aerobicu alebo fitnesu pre deti.

Deti budú prerozdelené do skupín podľa vekových kategórii a každý deň budú mať iný štýl tanca aby si počas tábora mohli osvojiť rôzne štýly tancov . Výsledkom každej hodiny bude malá choreografia ktorá bude obsahovať základne prvky tanca pričom tieto choreografie sa následne spoja do výslednej ktorú deti predvedú na našej záverečnej show.

Hollywood dance camp_2(158)

Cheer Summer Camp DIAMONDS CHEERLEADERS

Pod vedením profesionálnych tréneriek z Diamonds Cheerleaders - vedený formou sústredenia ako aj náboru pre nové talenty , pre všetky baby ktoré sa venujú alebo len chcú venovať profesionálnemu tancovaniu kategória Dance a kategória Sports tento kurz je určený pre pokročilých ako aj úplných začiatočníkov , ktoré si to vždy chceli vyskúšať ale doteraz nemali príležitosť.

11058632_366117433580659_9146600372498864498_n

FOTO ACTIVITY - Fotografia v pohybe

Pre všetkých nádejných umelcov ako aj pre tých , ktorých fascinuje svet fotografie a svet úpravy fotografie.

Láka ťa vyskúšať si na týždeň život veľkého umelca? Chceš sa naučiť, ako nafotiť profesionálne portréty, zvieratá, krajinu, ale aj bláznivé fotografické experimenty. Pre všetkých nádejných umelcov ale i malých leňochov sme totiž pripravili super zábavné, kreatívne, tajomné a občas aj náročné FOTO ACTIVITY pre malých a mladých fotografov. Ak aj ty chceš zažiť, ako chutí pocit, keď umelec vystavuje vlastné fotografie, príď s nami nafotiť to, čo ťa najviac baví.

Na deti čaká každodenné ACTIVITY fotografie na rôzne témy a vyniknutie kreativity dieťaťa pri tvorbe fotografie ako aj pri samotnej úprave výslednej fotografie.

FOTO ACTIVITY je zameraný pre všetkých , ktorých baví fotografovanie a chcú sa v ňom zdokonaliť. Počas tábora si deti osvoja základné informácie o používaní fotoaparátu ako aj základných techník fotenia. FOTO ACTIVITY dajú deťom možnosť sebarealizácie v podobe samotnej tvorbe čiernobielych ako aj farebných fotografii. Deti sa zahrajú na tzv paparazov a ich úlohou bude osvojiť si každodennú tému tábora. Okrem toho sa deti naučia aj pracovať s úpravou fotografie.

Denné FOTO ACTIVITY na témy ako:

 • Zoznámime sa s fotoaparátom a veľa sa naučíme na zábavných prednáškach o základných pravidlách fotografovania
 • Budeme fotiť vonku ale aj dnu
 • Fotenie v pohybe pri activitách našich kamošov
 • Zahráme sa na tzv Paparazov
 • Čakajú nás rôzne fotografické hry zamerané na rozvoj kreatívneho myslenia a pestovania zmyslu pre detail
 • Vytvoríme svoj vlastný foto-príbeh
 • Nafotíme portréty svojich nových kamarátov
 • Zahráme sa so svetlom počas tajomného dňa v šere ateliéru
 • Užijeme si kopec zábavy, nových zážitkov a kamarátstiev
 • Ako odmenu si vystrojíme vlastnú záverečnú výstavu mladých umelcov spojenú so slávnostnou vernisážou, na ktorú pozveme všetkých našich obdivovateľov :)

photography

Posledný deň tábora sa bude konať športová ako aj tanečná súťaž kde si budú môcť deti zmerať svoje sily ako aj ukázať čo sa za celý tábor naučili. Show pod názvom Olympíjske hry Activity Summer Campu bude patriť záverečnému dňu tábora ktorá bude prebiehať od skorého rána a bude rozdelené na rôzne časti podľa jednotlivých ACTIVÍT. Rodičia si tak budú môcť vychutnať svoje talenty v podobe športových zápasov, tanečných predstavení, povzbudzovaní či pri vernisáži fotiek z tábora. Okrem iného sa budú odovzdávať diplomy a odmeny za súťaže ACTIVITY SUMMER CAMPU.

Nepremeškaj aj ty tento termín a pridaj sa k nám lebo len s nami zažiješ tu najlepšiu zábavu počas letných prázdnin 2015.

Tešíme sa na teba!

Lokalita rezortu

Piesočná

539304_284907924985190_378230860_n

Detský rezort Piesočná sa nachádza v lokalite obce Moravský Svätý Ján, v nádhernom prostredí západného Slovenska, v Záhorskej nížine medzi Malými Karpatami a riekou Moravou. Od štátnej hranice s Rakúskom je vzdialená cca 1000 m a od dediny Moravský Svätý Ján cca 3000 m. Areál Piesočná je typ rekreačného strediska, ale má štatút školy v prírode.

Malebné prostredie Pomoravia, v ktorom sa nachádza, je v letnom období vyhľadávaným miestom pre typické štrkové jazerá a pieskové pláže v okolitých obciach a taktiež pre množstvo cykloturistických trás.

1146529_284911804984802_1067285130_n

1184782_284906424985340_391716493_n

988691_284906428318673_2124218408_n

561868_284916124984370_424257871_n

1185152_284910778318238_514460267_n

Ubytovanie a vybavenie rezortu

 • Ubytovanie pre 85 osôb
 • Izby sú rozložené na troch chodbách. Každá izba má vlastné WC a sprchu
 • Jedáleň s vynikajúcou domácou stravou (raňajky, obedy, večere)
 • Spoločenskú miestnosť s TV
 • Učebňový komplex pozostávajúci z troch učební a jednej PC učebne s pripojením na internet

1186120_284908691651780_399104598_n

1185953_284908864985096_1118582709_n

1185207_284908681651781_914017377_n

999871_284908718318444_2061412797_n

995464_284908584985124_461899863_n

993966_284911701651479_500898948_n

644301_284911708318145_2092489158_n

STRAVOVANIE

plná penzia a non-stop pitný režim

1148789_284908594985123_621148287_n

Príroda Záhoria

Vďaka neprístupnosti územia do roku 1990 zostala takmer úplne zachovaná oblasť pozdĺž hraníc s Rakúskom. Hniezdia tu vzácne druhy vtáctva, zachovalo sa rastlinstvo, široké lúky a lužné lesy. Charakter územia vylučuje výskyt väčších šeliem, čisté vody vyhľadáva vzácny bobor vodný, vydra a ondatra. Na Záhorí je evidovaných vyše 200 druhov vtáctva, asi 60 druhov cicavcov, 51 druhov rýb, 13 druhov obojživelníkov a 7 druhov plazov. Zvyšky lužných lesov predstavujú vrbovo-topoľové a jaseňovo-brestove spoločenstvá, zaplavované lúky a rozsiahlu sieť tečúcich a stojatých vôd. Záhorie je príťažlivé aj z mykologického hľadiska. Hojne sa tu vyskytujú masliaky, suchohríby, dubáky. Pravdepodobne neopakovateľnosť tohto krajinného systému na Slovensku bola v roku 1989 dôvodom vyhlásenia tejto oblasti za Chránenú krajinnú oblasť Záhorie ako prvú nížinnú krajinnú oblasť. Chráni sa jedinečná symbióza lužných lesov, mokrých lúk, močiarov, jazier a rašelinísk, ktoré sa striedajú so suchomilnými pieskovými dunami. Okrem povrchovej krásy je Záhorie bohaté aj na vzácne suroviny. Značné zásoby sírnatých prameňov s veľkým množstvom jódu sa zatiaľ využívajú len v kúpeľoch Smrdáky ( severne od Senice ) na liečbu kožných chorôb a chorôb pohybového ústrojenstva, no v ich komplexnom využívaní je zaiste jedna z ďalších perspektív rastu Záhoria.

Cena pobytu

199 /osoba

CENA OBSAHUJE:

 • 6 x ubytovanie s plnou penziou a celodenným pitným režimom
 • 1odborný dozor
 • certifikovaných športových trénerov a lekcie od profesionálnych tanečníkov tanečnej školy
 • celodenný program
 • zdravotná služby
 • poistenie proti úpadku CK
 • darčeky v podobe suvenírov pre deti
 • materiálno - technické vybavenie
 • ceny do súťaží
 • CD s fotkami z tábora
 • video z tábora

Zaži aj ty exkluzívne prázdniny plné športu, pohybu, gymnastiky, tanca a fotografie

OBJEDNÁVKY, REGISTRÁCIA A INFORMÁCIE

REGISTRÁCIA A OBJEDNÁVKY NA:

Tel.: 0911 334 184
E-Mail: info@activitytravel.eu

POČET MIEST JE LIMITOVANÝ!

Pri prihlásení a potvrdení dostupných kapacít klientovi bude vypracovaná zmluvu o obstarávaní zájazdu a zálohová faktúra na vyplatenie 50% sumy pobytu. Pobyt je možné hradiť v dvoch splátkach.Pri zrušení rezervácie sa záloha nevracia. Klientovi však bude odporúčané pripoistenie storno poplatkov a poplatkov predčasného návratu. Cestovná kancelária klientovi v prípade záujmu zabezpečí uvedené poistenie v hodnote 1,35 € osoba / deň a uzatvorí poistnú zmluvu. Ssúčasťou tohto poistenia je už aj komplexné cestovné poistenie . V prípade, že klient využije poistenie storno poplatkov a poplatkov predčasného návratu a v prípade zaplatenia pobytu a jeho zrušenia z vážnych zdravotných alebo rodinných dôvodov má zákazník s poistením storno poplatkov a poplatkov predčasného návratu právo na vrátenie časti storno poplatkov z poisťovne. V prípade poistnej udalosti sa postupuje podľa osobitných podmienok partnerskej poisťovne.

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE:

Späť na zoznam článkov

Kategórie