pripomienky
Overujeme dostupnosť a cenu zvolených možností ubytovania.
Ďakujeme
Zisťujem novú cenu, počkajte prosím …
OK
Ďakujeme
Zisťujem novú cenu, počkajte prosím …
OK

TANEČNA DOVOLENKA PRI MORI 2014 s MÁRIOM LOPEZOM

14.042014

RDS_Dovolenka_2014

Článok si už prečítalo: 2363 ľudí

ZAŽI DOVOLENKU PRI MORI S VICEMAJSTROM SVETA V SALSE, MÁRIOM LOPÉZOM!

Na mieru šitá dovolenka pri mori pre všetkých milovníkov zdravého pohybu!

RDS_Dovolenka_2014

Kde: ostrov Krk, Malinska (Chorvátsko)

Kedy: 24.6.-29.6.2014

Baví ťa LATINO? Chceš byť FIT , OPÁLENÝ A NABITÝ SKVELOU ENERGIOU HNEĎ NA ZAČIATKU ROKA?

Zatancuj si SALSU, REGGAETON, BACHATU s profi tanečníkmi a skvelým MÁRIÓM LEPÉZOM priamo pri mori.

Ubytuj sa s nami na skvelom Chorvátskom ostrove KRK a vychutnaj si nádherný výhľad na more len pár krokov od mora, v nádherných komfortných nových izbách 4* rezortu, vychutnaj si tú najlepšiu kuchyňu ostrova , spoznaj nových ľudí a vytancuj sa pri mori s nami!

Nauč sa ZÁKLADY LATINO TANCOV alebo ukáž svoje tanečné schopnosti v LATINO STYLE a zaži každodenné skvelú „ tancovačku“ priamo pri mori , na pláži pri západe slnka so skvelým drinkom v ruke a skvelými ľuďmi aj ty!

Chceš ísť s partnerom a nevieš či sa náhodou počas tvojích tréningov nebude nudiť? Nebude!!! Čaká na neho BODY WORKOUT od profesionálov z RIVERPARK DANCE SCHOOL!

Chceš ísť no nevieš kam s deckami? Aj o tie sa postaráme ...

Poď s nami dovolenkovať a buďte FIT a opálení už na začiatku leta!

Ponúkame ti skvelý zážitok z dovolenky s množstvom cvičení pri mori v Chorvátsku na vyhľadávanom ostrove KRK! :-)

Staň sa aj ty súčasťou 2.ročníka úspešnej a skvelej dovolenky plnej slnka, zábavy, cvičenia, pohybu, ale aj relaxu na pláži, či vo wellness krásneho rezortu priamo pri pláži!

1520625_10202216968158999_5778316277695159018_n

ČAKÁ VÁS:

 • 6-dňový pobyt v krásnom 4* REZORTE priamo pri mori
 • Nádherné prostredie, more, pláže a dlhé promenády ostrova Krk
 • Latino hodiny od vicemajstra v SALSE MÁRIA LOPÉZA . Okrem toho si môžeš vychutnať ranný STRETCHING a beh, poobedný DANCEBOX a BODY WORKOUT každý deň so skvelými lektormi Riverpark Dance School
 • Relax na pláži priamo pred hotelom
 • Zábava a pestrý spoločenský program
 • Bohatá ponuka výletov
 • A veľa ďalších možností

SKVELÁ LATINO HUDBA, PLÁŽ, MORE, DOVOLENKA, SLNKO, SPOZNÁTE NOVÝCH ĽUDÍ, ZAŽIJETE PLNO SKVELÝCH ZÁŽITKOV A NAČERPÁTE NOVÚ ENERGIU s VICEMAJSTEROM V SALSE, MÁRIOM LÓPEZOM!

LOKALITA – OSTROV KRK, MESTO MALINSKA

dovolenka-webkrk

OSTROV KRK:

Je najväčším jadranským ostrovom. Krk nazývajú zlatý i zelený. Dojíma idylickosťou prírody no jeho výhodou je aj dopravná previazanosť s pevninou. Od kontinentu je oddelený morom a zároveň spojený mostom, ktorý v čase, keď ho stavali, takmer nemal vo svete konkurenta.

MESTO MALINSKÁ:

Malinska je bezpečným prístavom pre turistov, ktorí chcú zažiť nezabudnuteľnú dovolenku na ostrove Krk. Leží v širokom zálive plnom zelene a do pevniny vyrezaných pieskových a kamienkových pláží.

Vďaka svojej polohe a vzdialenosti len 12 km od letiska v meste Rijeka a 15 km od mesta Krk je Malinska jedným z najznámejších stredísk cestovného ruchu na ostrove Krk. Môže pochváliť až 260 slnečnými dňami v roku a preslávila sa svojimi prekrásnymi plážami. K tým najznámejším plážam patrí aj štrkovo-piesočnatá pláž Rupa, ktorej kvalita je ocenená modrou vlajkou.

V jej blízkom okolí na ostrove Krk sa nachádza množstvo najmä sakrálnych pamiatok. Pozdĺž pobrežia vyrástla dlhá promenáda. Nechýbajú možnosti športového vyžitia - tenisové kurty, minigolf, jazda na koni, kolky. Z vodných športov je to hlavne potápanie a lov rýb.

dovolenka-web14

Ubytovanie v 4* rezorte priamo pri mori

POPIS REZORTU

Rezort BLUE WAVES **** je nádherný, moderný komplex priamo pri pláži . Nachádza sa v krásnom , tichom prostredí, v dedinke Rova, 1 km od mesta Malinska. Obklopujú ho dlhé pláže a vyniká nie len moderným zariadením ale aj službami na vysokej úrovni. Rezort poskytuje všetky hotelové služby a stará sa tak o dokonalý komfort a spokojnosť svojich hostí.

dovolenka-web2dovolenka-web1

PLÁŽE PRI HOTELI

Popri rezorte sa tiahne dlhá, krásna kamienková pláž nazývaná aj rajská promenáda, vhodná aj na ranný beh, prechádzky či bicyklovanie.

dovolenka-web15

VYBAVENIE HOTELA

Recepcia, bar/salónik, snack bar/lahôdky, reštaurácia, 2 vonkajšie bazény (jeden s bazénov je plavecký s vyhrievanou vodou) s barom s panoramatickým výhľadom na more, terasou na slnenie s ležadlami a slnečníkmi, krytý bazén s vírivkou, wellness, relaxačná sauna a fitness miestnosť, detský bazén a ihrisko pre deti. K dispozícii je bezplatný bezdrôtový prístup na Internet ako aj možnosť bezplatného parkovania priamo v ubytovacom zariadení.

dovolenka-web3 dovolenka-web12

UBYTOVANIE

Klimatizované 2-lôžkové izby typu Štandart - LCD TV so satelitným prijímačom, telefón, WIFI, mini bar, safe box, oddelená kúpeľňa s vaňou alebo sprchou a sušičom na vlasy. Izby sa nachádzajú nad parkom a niektoré z nich majú aj francúzsky balkón. Max. obsadenosť izby : 2 osoby. Nie je možná prístelka.

dovolenka-web6dovolenka-web8

Iné možnosti ubytovania na vyžiadanie a za príplatok: 2-lôžková izba typu Superiór s výhľadom na more ( za príplatok 10Eur osoba / noc – potrebné vyžiadať pri rezervácií, počet je obmedzený) alebo Family room – ceny na vyžiadanie podľa požiadaviek klienta a zloženia rodiny.

STRAVOVANIE

V cene pobytu je polpenzia, ktorá spočíva vo výdatných a bohatých bufetových stoloch. V ponuke budú tie najlepšie dobroty, výber z viacerých jedál ako aj chutné dezerty či ovocné šaláty.

dovolenka-web11dovolenka-web5

Cvičenie a tanec

Cvičenie bude prebiehať priamo v rezorte pri mori.

Mário Lopez

Mário je syn hudobníka a tanečníčky – mama ho prihlásila na tanečnú prípravu už v predškolskom veku. Takmer 25 rokov sa venuje spoločenským tancom, má za sebou veľa súťaží a vystúpení na Slovensku a v Čechách. Vyštudoval tanečné konzervatórium – tu získal skúsenosti v divadlách, na pódiách, a taktiež prax ako učiteľ.

Krátko po ukončení konzervatória sa dostal v roku 2001 do Bratislavy, kde pokračoval vo svojej tanečnej kariére. Latinsko-americkým tancom sa venoval až do chvíle, kým sa nezúčastnil workshopu salsy, ktorá ho uchvátila na celý život. So súborom Latino Culture sa zúčastnil na turné a karnevale v Kostarike a Nikarague. V roku 2005 založil vlastnú tanečnú školu a profesionálny súbor Sabrosura, s ktorým účinkuje na rôznych akciách a v televíznych show.

Ako choreograf má za sebou účinkovanie v Let´s dance, Slovensko má talent, Miss Universe či Cat girl. V súčasnosti je Mário tanečník, choreograf, animátor, inštruktor zumby, učiteľ salsy a DJ. Spolu so svojou partnerkou Nelou sa zúčastňujú na rôznych tanečných súťažiach – dosiahli titul majstrov Slovenka, vicemajstrov sveta 2009 a Mário je majster Európy z roku 2005

57439_10202216997039721_4522564839477491620_o

BOHATÁ PONUKA FAKULTATÍVNYCH VÝLETOV

V ponuke je mnoho fakultatívnych výletov na rôzne zaujímavé destinácie.Zoznam fakultatívnych výletov aj s cenníkom bude klientom dodaný pri rezervácií pobytu.

Pár tipov na výlety počas dovolenky na ostrove Krk:

 • návšteva františkánskeho kláštora a múzea na ostrove Kosljun
 • návšteva stredovekého pamätníka Krku
 • ochutnávka známeho vína (Vrbnička žlahtina ) vo Vrbniku
 • návšteva kvapľovej jaskyne "Biserujka" blízko Rudine
 • celodenný výlet loďou, resp. motorovým člnom
 • návšteva historického múzea v Baške
 • výlety po vzájomnej dohode s lektormi

Cena pobytu

CENA: 499€

CENA OBSAHUJE:

 • 5 x ubytovanie v 4* rezorte v dvojlôžkových izbách
 • 5 x polpenzia v hoteli : Raňajky a večere vo forme švédskych stolov
 • 10 x cvičenie s profesionálnymi lektorkami z tanečnej školy Riverpark Dance School ranný STRETCHING a beh, poobedný DANCEBOX a BODY WORKOUT)
 • Voľný vstup do wellness, sauny, vírivky, vonkajšieho a vnútorného bazéna
 • Posteľná bielizeň, uteráky a ručníky
 • Záverečné upratovanie
 • Delegát CK
 • Poistenie CK proti insolventnosti

DOPRAVA: INDIVIDUÁLNA

NEPOVINNÉ DOPLNKOVÉ SLUŽBY:

 • Komplexné cestovné poistenie a storno poistenie v hodnote 11,4 € osoba / pobyt
 • Autobusová doprava na vyžiadanie - doprava klimatizovaným autobusom v hodnote 96 € osoba
 • Doplatok za dvojlôžkovú izbu typu Superiór s výhľadom na more 10 € osoba / noc

V prípade záujmu Vám na vyžiadanie bude poskytnutá aj zvýhodnená cena pre dieťa podľa jeho veku.

ODCHOD A PRÍCHOD NA DOVOLENKU:

Presné miesto a čas bude ešte potvrdený pred odchodom. Vyrážať sa bude v ranných hodinách dňa 24.6.2014.

Objednávky a Informácie:

POČET MIEST JE LIMITOVANÝ!

REGISTRÁCIA A OBJEDNÁVKY NA:

Tel.: 0911 334 184
E-Mail: info@activitytravel.eu
Rezervuj TU

Pri prihlásení a potvrdení dostupných kapacít klientovi bude vypracovaná zmluvu o obstarávaní zájazdu a zálohová faktúra na vyplatenie 50% sumy pobytu.

Pobyt sa hradí v dvoch splátkach. Pri rezervácii je potrebné zložiť polovičnú čiastku čo je najmenej 249,5 €. Druhú polovičku je potrebné vyplatiť najneskôr do 20.5.2014. Pri zrušení rezervácie sa záloha nevracia. Klientovi však CK odporúča pripoistenie storno poplatkov a poplatkov predčasného návratu. Cestovná kancelária klientovi v prípade záujmu zabezpečí uvedené poistenie v hodnote 11,4 € a uzatvorí poistnú zmluvu, súčasťou tohto poistenia je už aj komplexné cestovné poistenie . V prípade, že klient využije poistenie storno poplatkov a poplatkov predčasného návratu a v prípade zaplatenia pobytu a jeho zrušenia z vážnych zdravotných alebo rodinných dôvodov má zákazník s poistením storno poplatkov a poplatkov predčasného návratu právo na vrátenie časti storno poplatkov z poisťovne. V prípade poistnej udalosti sa postupuje podľa osobitných podmienok partnerskej poisťovne.

Späť na zoznam článkov

Kategórie