pripomienky
Overujeme dostupnosť a cenu zvolených možností ubytovania.
Ďakujeme
Zisťujem novú cenu, počkajte prosím …
OK
Ďakujeme
Zisťujem novú cenu, počkajte prosím …
OK

HOLLYWOOD DANCE CAMP s Riverpark Dance School

01.022014

ObrazokTabor_2014

Článok si už prečítalo: 3038 ľudí

Rozprávkovo-hviezdne muzikálové letné prázdniny!

1.ročník tanečného detského letného tábora pre deti vo veku 6-12 rokov!

Kde: Penzión Harmónia, MODRA (Harmónia)

Kedy: 5.7. – 12.7.2014 a 2.8. – 9.8.2014

Tanečná škola Riverpark Dance School pozýva všetkých malých tanečníkov a tanečnice prežiť rozprávkovo-hviezdne MUZIKÁLOVÉ LETNĚ PRÁZDNINY plné tanca, hudby, pohybu, hier a zábavy!  Naše pravé detské muzikálové centrum vyrastie už toto leto v Modre v Harmónii.

Nechajte vaše deti zažiariť a stať sa hviezdou muzikálu!

DETSKĚ MUZIKÁLOVÉ CENTRUM:

 • Tanečné štúdio, hudobné štúdio, fashion salón, styling room, xbox room

BOHATÝ PROGRAM:

 • Tanečné hodiny HIP HOP, SHOW DANCE, ZUMBA , BREAKDANCE s profesionálnymi tanečníkmi a lektormi z Riverpark Dance School
 • Pestrý spoločenský program: KARAOKE, DISKO, voľba MISS, MISTER dance camp, KARNEVAL a rôzne zábavné hry
 • Denné súťaže a športové aktivity od výmyslu sveta, kreatívne dielne
 • Tanečné filmy v SUMMER CINEMA pod holým nebom
 • Záverečná tanečná show: HOLLYWOOD DANCE CAMP MUZIKÁL v podaní malých táborových tanečníkov
 • Špeciálni hostia: tanečná skupina RDS Company a ZNÁMA OSOBNOSŤ ako prekvapenie

Toto všetko a ešte oveľa viac môžu zažiť všetci malí milovníci tanca a hudby v našom tanečnom detskom letnom tábore!

Lokalita – MODRA Harmónia

Penzión Harmónia - útulné bývaničko pre hviezdy muzikálu

Popis penziónu

Penzión  Harmónia sa nachádza len 3 km od centra Modry. Penzión je vychýrený najmä vďaka vynikajúcej gurmánskej kuchyni a veľmi príjemnému, priateľskému prístupu ako aj dobrej starostlivosti manželov Bekešovcov, ktorí vedú penzión s láskou a v rodinnom duchu. Spolu s profesionálnym personálom budú k dispozícii aj našim malým hviezdam muzikálu.

tabor-20142

Ubytovanie a vybavenie penziónu

Penzión ponúka ubytovacie jednotky s vlastnou kúpeľňou, reštauráciu, záhradu s grilom a terasu. Vo všetkých izbách penziónu Harmónia je k dispozícii satelitná TV a kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou. Niektoré izby majú balkón. Relax je možný v spoločnom salóniku.

tabor-20145izba1 tabor-20147kupelna-de-luxe2 tabor-20146insidebathroom2

Areál penziónu

V rámci areálu penziónu sú k dispozícií 2 menšie bazény pre deti, detské ihrisko, miesto na opekanie, aj malý rybník so pstruhmi. Súčasťou penziónu sú: športoviská, tenisové kurty, rozsiahla zelená oddychová plocha v areáli penziónu. Celý priestor je uzatvorený , oplotený.

Koncept areálu zahŕňa tiež priestor pre mini-zoo, kde majú postupne pribúdať zvieratká.

tabor-201414ohnisko tabor-201413detske-ihrisko tabor-2014spodne-parkovisko--zahrada--terasa

Stravovanie

Deti budú mať 5x denne stravu + pitný režim.Jedlá sa pripravujú výlučne z biopotravín z miestnej biofarmy.

O jazýčky našich malých maškrtníkov sa postará šéfkuchár Rastislav Bekeš, ktorý pätnásť rokov získaval gastronomicko-manažérske skúsenosti v zahraničí, kde sa vypracoval až do pozície šéfkuchára.

tabor-201410insidelivingroom tabor-20149deti-nar tabor-20148jedalen2a

PESTRÝ CELODENNÝ PROGRAM:

Na deti čaká bohatý a pestrý program plný tanca, hudby, hier a zábavy! Tancom a muzikálom sa bude žiť počas celého Hollywood Dance Camp. Na tanečných hodinách sa naučia choreografie, v rámci kreatívnych dielní vo fashion salóne  si pripravia svoj tanečný kostým, v hudobnom štúdiu si budú môcť zaspievať a pre malé hviezdičky bude pripravená tiež styling room na úpravu vizáže pred vystúpením či xbox room na relax a zábavu.

Okrem toho však nebudú chýbať rôzne športové aktivity a hry, súťaže, pestrý spoločenský program, (KARAOKE SHOW, DISKO DANCE PARTY, voľba MISS, MISTER dance camp, KARNEVAL a rôzne zábavné hry) a navštíviť letný tábor prídu aj špeciálni hostia.

Špeciálni hostia

Muzikálový detský tábor navštívi a zatancovať príde aj profesionálna tanečná skupina RDS Company. Prekvapením bude návšteva ZNÁMEJ OSOBNOSTI.

Tanečná skupina RDS Company  sa verejnosti predstavila po prvýkrát v TV show Česko Slovensko Má Talent 2011. Predstavuje profesionálne medzinárodné tanečné zoskupenie pôsobiace pod záštitou tanečnej školy Riverpark Dance School, ktoré prostredníctvom atraktívnych choreografií predstavuje rôzne tanečné štýly. Spoluzakladateľ skupiny Justis Lorenzo (UK) tancoval s hviezdami ako Beyonce a Kylie Minogue. Tanečníkov skupiny mala verejnosť možnosť vidieť tancovať aj v muzikáli Pomáda, vo viacerých televíznych projektoch (Srdce pre deti 2013, Zlatý Puk 2013, atď.), a rôznych spoločenských podujatiach.  Medzi jej referencie tiež patrí spolupráca so známymi slovenskými spevákmi ako Nela Pocisková, Thomas Puskailer, Patrícia Vittek alebo Tomi Popovič.

Tanečné štúdio:Tanečné Hodiny

Tanečné hodiny budú prebiehať každý deň v tanečnom štúdiu pod vedením profesionálnych tanečníkov a lektorov z tanečnej školy Riverpark Dance School. Obsahom jednotlivých hodín bude príprava choreografie na záverečné tanečné predstavenie - HOLLYWOOD DANCE CAMP MUZIKÁL.

Tanečný kurz „Hip Hop“ a „Breakdance“

V rámci kurzu si detičky osvojujú základne hip-hopové a breakdance kroky a pohyby. Deti sa učia vnímať rytmus a dynamiku hudby, rozvíjajú pohybovú pamäť a zlepšujú koordináciu pohybov.

Tanečný kurz   „Show Dance Kids“

Show dance je charakteristický spojením viacerých tanečných a hudobných štýlov ( jazzový, moderný, scénický, klasický tanec, hip hop). Predstavuje choreografie, ktoré v sebe nesú určitý príbeh, dej s využitím aspektu show – spojenie obsahu, témy, hudby, tanečnej techniky, kostýmov, rekvizít a kulís. Tento tanečný štýl má priaznivcov najmä u detí. Tanec s jasnou tematikou, či príbehom im prináša obrovské potešenie, motiváciu a radosť z pohybu. Jednoznačne je to to pravé pre Vaše deti!

Tanečný kurz   „Zumba kids“

Zumba je hodina plná zábavy, ktorá predstavuje spojenie tanca a cvičenia, kombinuje latinskoamerickú hudbu a latinsko-americké tance s aeróbnymi pohybmi. Deti si zlepšia svoju pohybovú koordináciu, vytrvalosť, spevnia svoje telo a spoznajú latinsko-americké tóny.

Tanečná škola RIVERPARK DANCE SCHOOL, v ktorej tanečníci a lektori pôsobia, prináša ako PRVÁ na Slovensko úroveň newyorských a londýnskych tanečných škôl v oblasti rekreačného i profesionálneho tanca. Pod jednou strechou nájdete NAJŠIRŠIU PONUKU tanečných štýlov a tematické cvičenia vo forme otvorených hodín či kurzov. Tanečné hodiny a cvičenia sú určené pre širokú verejnosť všetkých vekových skupín! Pôsobia v nej tí najlepší z najlepších – profesionálni domáci aj zahraniční lektori.

RiverParkDance_LOGO

Fashion salón: Kreatívne dielne

Kreatívne dielne budú prebiehať v našom Fashion salóne. Pri zhotovovaní svojich tanečných kostýmov na záverečné vystúpenie si deti v dielňach vyskúšajú rôzne techniky s využitím rozmanitých materiálov ako papier, textil, vlna, a pod.. Zároveň dochádza k rozvíjaniu ich fantázie, zručnosti a kreativity.

Hudobné štúdio

Spievať alebo počúvať rôzne tanečné hity si budú môcť naše malé hviezdičky v hudobnom štúdiu s mix pultom, mikrofónom ako aj zvukovou technikou.

Záverečné predstavenie: HOLLYWOOD DANCE CAMP MUZIKÁL

Na záver tábora pozývame všetkých rodičov a rodinných príslušníkov na záverečné vystúpenie našich malých hviezdičiek 1.ročníka muzikálového tábora, ktorí sa publiku predvedú v muzikáli HOLLYWOOD DANCE CAMP!

Predstavenie sa bude konať v posledný deň tábora.

Tím: Starostlivosť o malé hviezdy

Počas celej dĺžky pobytu sa o malé hviezdy bude starať hviezdny tím

Vedúci tábora: Matúš Ivan

Matúš má niekoľkoročnú prax ako vedúci v detských letných táboroch. Vyskúšal si tiež prácu animátora v Grécku a Egypte. Tancu sa venuje už od detstva. Pôsobil ako tanečník vo viacerých folklórnych súboroch (Zornička, Partizán, Jánošík). Je úspešným absolventom UKF v Nitre a momentálne študuje na VŠMU v Bratislave, odbor didaktika ľudového tanca. Pôsobí tiež ako pedagóg tanca.

Zdravotníčka: Martina Rožňovjaková

Študovala na strednej zdravotníckej škole v Košiciach, po ktorej  následne získala i vysokoškolské vzdelanie v tejto oblasti. 5 rokov pracovala ako sestra na lôžkovom oddelení. Medzi jej záľuby patrí tanec, hudba a precvičovanie zumby, ktorej sa venujem už tretí rok ako certifikovaná Zumba inštruktorka.

TANEČNÍ LEKTORI A ANIMÁTORI - TANEČNÍCI Z RIVERPARK DANCE SCHOOL

Cena pobytu

Celková cena pobytu je nasledovná:

FIRST MOMENT (do 31.3.2014): 199 € na osobu

Pri objednávke do 31.3.2014 získate navyše zľavový BONUS vo výške 25 € na akýkoľvek iný pobyt podľa Vášho výberu od Activity Travel.

BEŽNÁ CENA (od 1.4.2014): 219€

Cena obsahuje:

 • 7x ubytovanie spĺňajúce bezpečnostné a hygienické normy
 • Celodenný program
 • Cvičenie a tanečné hodiny pod vedením profesionálnych tanečníkov a lektorov z tanečnej školy Riverpark Dance School
 • Zdravotnú službu
 • Poistenie proti úpadku CK
 • Program pre deti, materiálno- technické vybavenie
 • 5x denne strava a pitný režim  (strava výlučne z BIO  produktov,  raňajky , večere podávané formou bufetových stolov)
 • Odporný dozor ( vedúci tábora, zdravotník, animátori, taneční lektori)
 • Fotografie z tábora na CD

Nepovinné doplnkové služby :

 • Komplexné cestovné poistenie a poistenie storno poplatok a poplatok predčasného návratu v hodnote 15,20  €

V prípade záujmu Vám na vyžiadanie Vám bude poskytnutá aj zvýhodnená cena pre dieťa podľa jeho veku.

Odchod a príchod na dovolenku:

Príchod na pobyt v deň nástupu: cca o 16:00

Odchod a prevzatie deti v deň odchodu: cca o 16:00 (po záverečnom muzikálovom vystúpení)

OBJEDNÁVKY A INFORMÁCIE:

POČET MIEST JE LIMITOVANÝ!

Maximálna kapacita je 46 detí.

Registrácia na:

info@activitytravel.eu
tel.č. 0911 334 184

S prihlásením a poslaním príhlašky ďalej súhlasíte aj s Všeobecnými obchodnými pravidlami Penziónu Harmónia

Pri prihlásení a potvrdení dostupných kapacít klientovi bude vypracovaná zmluvu o obstarávaní zájazdu a zálohová faktúra na vyplatenie 50% sumy pobytu.

Pobyt sa hradí v dvoch splátkach. Pri rezervácii je potrebné zložiť polovičnú čiastku čo je  najmenej  99,5  €. Druhú polovičku je potrebné vyplatiť najneskôr do 05.06 .2014.

Pri zrušení rezervácie sa záloha nevracia. Klientovi však bude odporúčané pripoistenie storno poplatkov a poplatkov predčasného návratu. Cestovná kancelária klientovi v prípade záujmu zabezpečí uvedené poistenie v hodnote 15,20 €  a uzatvorí poistnú zmluvu. Ssúčasťou tohto poistenia je už aj komplexné cestovné poistenie .  V prípade, že klient využije poistenie storno poplatkov a poplatkov predčasného návratu a v prípade zaplatenia pobytu a jeho zrušenia z vážnych zdravotných alebo rodinných dôvodov má zákazník s poistením storno poplatkov a poplatkov predčasného návratu právo na vrátenie časti storno poplatkov z poisťovne. V prípade poistnej udalosti sa postupuje podľa osobitných podmienok partnerskej  poisťovne.

Späť na zoznam článkov

Kategórie