pripomienky
Overujeme dostupnosť a cenu zvolených možností ubytovania.
Ďakujeme
Zisťujem novú cenu, počkajte prosím …
OK
Ďakujeme
Zisťujem novú cenu, počkajte prosím …
OK

Activity Summer Camp 2015

blog_final_letak-A4_ActivitySummer-Camp_B1

Článok si už prečítalo: 2459 ľudí

29.032015

Zaži aj ty exkluzívne prázdniny plné športu, pohybu, gymnastiky, tanca a fotografie

1. ročník Športovo – tanečno - foto tábora v ktorom si každý nájde svoju obľúbenú ACTIVITU

blog_final_letak-A4_ActivitySummer-Camp_B1

Pre všetkých milovníkov ŠPORTOV ako floorball, futbal, basebal, basketbal, in-line korčulovania, FITNESS, ako aj pešej turistiky , plávania, TANCA, gymnastiky, akrobacie ale aj FOTENIA a GRAFIKY.

Kde: Moravský sv. Ján

Kedy: 26.7.-1.8.2015

Nezabudnuteľné leto plne nových zážitkov a skvelých ACTIVÍT

ACTIVITY SUMMER CAMP znamená tábor plný športu, tanca a fotenia pod vedením kvalifikovaných športových a tanečných pedagógov a lektorov ako aj skvelých umelcov vo fotografickom svete.

Jednotlivé dni tábora pozostávajú z precízne pripraveného programu pozostávajúceho zo širokého spektra športových , pohybových , tanečných a kreatívnych activít.

Zameranie tábora

Tábor je zameraný pre všetkých milovníkov športu, pohybu, tanca, kreativity , fotografie a grafiky.

Pre začiatočníkov ako aj pokročilých vo floorballe, futbale, (streetbale, basebale, basketbale).

Decká sa oboznámia aj s novými druhmi športu ako je Flag Ball a zažijú aj zaujímavý deň pod vedením profesionálnych amerických futbalistov.

Okrem iného na decká čakajú tanečné ACTIVITY , atletika, gymnastika, posilňovanie , detský fitness ktoré budú vhodne doplnené o rôzne tradičné aj netradičné športové hry. Všetky tieto ACTIVITY budú realizované hravou formou a budú spojené zároveň s náborom do jednotlivých tematických skupín.

Každý deň budú mať decká doobedné ACTIVITY formou tréningov podľa typu športu , tanca alebo fotografického krúžku, ktorý si zvolia. V poobedných hodinách budú mať spoločné activity s tradičnými ako aj novými táborovými hrami obohatené o jedinečné ACTIVITY vedené profesionálmi z daného odboru.

Záverečný deň bude venovaný záverečnej SHOW Olympíjske hry Activity Summer Campu ktorú decká predvedú svojím rodičom. Bude to záverečný program kedy sa okrem športových súťaži budú odovzdávať aj diplomy a ocenenia za celý pobyt, tanečná záverečná show ako aj vernisáž fotografii tábora.

Deti čakajú

Doobedné TRÉNINGOVÉ ACTIVITY zamerané na INTENZÍVNY TRÉNING podľa výberu:

 • Cheer Summer Camp

  - „camp roztlieskavačiek“ pod vedením certifikovaných profesionálnych trénerov z Diamonds Cheerleaders
 • Tanečné ACTIVITY

  - tanečné hodiny s profesionálnymi tanečníkmi a lektormi z Riverpark Dance School
 • Floorbal ACTIVITY

  - tréningy so skúsenými trénermi , denná superdávka floorballu
 • Camp futbalu a ostatných loptových hier

  - baseball, americký futbal, flag ball, basketbal, volejbal
 • FOTO Camp

  - teória a prax od manuálneho nastavenia fotoaparátu , fotenie portrétov, aranžovanej fotografie, statického objekte a objektu v pohybe , experimentálna fotografia až po úpravu nafotených fotiek a záverečnú vernisáž

POOBEDNÉ ACTIVITY na výber podľa CHUTI:

 • Denné tanečné ACTIVITY od tímu roztlieskavačiek DIAMONDS CHEARLEDERS , ktoré sa venujú súťažiam v Kategóriach: Team Dance Freestyle, Hip Hop, Duo Freestyle, Hip hop, Jazz
 • Denné gymnastické ACTIVITY pod vedením skúsených inštruktorov a trénerov
 • Denné tanečné ACTIVITY od profesionálnych lektoriek z tanečnej školy Riverpark Dance School
 • Denné športové súťaže a zaujímavé activity ako športová olympiáda, súboj titanov, hľadanie športového pokladu , zostavenie vlastných tímov, profesionálny koučing od skúsených trénerov, opekanie v prírode, Activity Summe Camp Olympíjske hry
 • Denné športové ACTIVITY pre začiatočníkov ako aj pokročilých, ktorí si chcú vyskúšať športy ako je florball, futball, baseball, americký futbal, flag ball
 • Denné foto ACTIVITY na rôzne témy vedené profesionálnymi fotografmi pre všetkých milovníkov fotenia a práce s fotkou
 • „Kids Crossfit“ a Kids Fitness - denné ACTIVITY pohybovej prípravy pre deti vedené v štýle Fit Campu
 • Pešia turistika a prechádzky do okolia

VEČERNÉ ACTIVITY na výber podľa CHUTI:

 • Večerná zábavna Kids Zumbovica a Dance Aerobic pod vedením profesionálnej Zumba Inštruktorky Michel
 • Summer cinema pod holým nebom s pukancam a skvelými filmami podľa želania
 • International DAY
 • Talent night & Superstar night
 • Mister & Miss campu
 • Karneval , Karaoke
 • Vystúpenie profesionálnych tanečníkov
 • Záverečná VIP párty a záverečná show po názvom Olympíjske hry Activity Summer Campu spojené so súťažou tímov, tanečného vystúpenia, povzbudzovanie od tímu roztlieskavačiek cheerleders diamonds a vernisáž fotografii

FUTBAL ACTIVITY s náborom do futbalového tímu

Futbalové tréningy a zápasy každý deň spojené s náborom do futbalových tímov.

Pre chlapcov ktorí chcú byť objavení skvelým trénerom, skrývajú v sebe futbalový talent a túžia zlepšiť svoju techniku a futbalové zručnosti a sú odhodlaní popasovať sa so svojou kondíciou pod vedením špičkových trénerov.

kids

FLOORBAL ACTIVITY s náborom do floorbalového tímu

Pre všetkých milovníkov FLOORBALU. Vytvor si svoj vlastný tím a zaži superdávku florbalu počas letného tábora pod vedením profesionálnych a skúsených trénerov.

Čaká ťa:

 • Denná superdávka florbalu formou hry počas 7 dní
 • Tréningy s profesionálnymi skúsenými trénermi
 • Denné športové súťaže a zaujímavé activity ako športová olympiáda, súboj titanov, hľadanie športového pokladu , zostavenie vlastných tímov, profesionálny koučing od skúsených trénerov, opekanie v prírode, letné kino pod holým nebom, florbalový jarmok

Florbal ACTIVITY s náborom do flórbalových tímov.

486569_375416612529661_1565240021_n

FLAG BALL a Americký futbal ACTIVITY

V rámci týchto ACTIVÍT sa deti oboznámia s novinkou vo svete športu, ktorá sa objavila na Slovensku len nedávno. Ide o menej náročnú a bezkontaktnú formu amerického futbalu vhodnú pre chalanov aj baby. Okrem samotnej hry budú pripravené aj tieto disciplíny: chytanie, hádzanie a kopanie do šišatej lopty, ˇklúčkovanie medzi hráčmi, strhávanie flagov ( vlajok) z opaskov, základné strečingové cvičenia, zoznamovačka s americkým futbalom a návšteva Tímu amerických futbalistov.

FLAG BALL a Americký futbal ACTIVITY – spojené s náborom do tímov.

flagball flag football american football rugby wiltraco verhuur

TANEČNÉ ACTIVITY

Denné tanečné ACTIVITY od profesionálnych lektoriek z tanečnej školy Riverpark Dance School

Activity určené nie len pre baby ale aj pre chalanov .V tábore sa záujemcovia , ktorí milujú tanec zúčastnia na výučbe najobľúbenejších tanečných štýlov pod vedením profesionálnych lektorov z tanečnej školy RDS. Denné tréningy na obľúbenejších štýlov ako: Hip-Hop, Show Dance, Choreograph, Latinskoamerické tance, Contemporary, Funky, Ladiesdance, Klasické a ľudové tance, základy baletu.

Okrem týchto štýlov v našom tábore nájdete aj výuku Cheerleadingu, Zumby, či Dance aerobicu alebo fitnesu pre deti.

Deti budú prerozdelené do skupín podľa vekových kategórii a každý deň budú mať iný štýl tanca aby si počas tábora mohli osvojiť rôzne štýly tancov . Výsledkom každej hodiny bude malá choreografia ktorá bude obsahovať základne prvky tanca pričom tieto choreografie sa následne spoja do výslednej ktorú deti predvedú na našej záverečnej show.

Hollywood dance camp_2(158)

Cheer Summer Camp DIAMONDS CHEERLEADERS

Pod vedením profesionálnych tréneriek z Diamonds Cheerleaders - vedený formou sústredenia ako aj náboru pre nové talenty , pre všetky baby ktoré sa venujú alebo len chcú venovať profesionálnemu tancovaniu kategória Dance a kategória Sports tento kurz je určený pre pokročilých ako aj úplných začiatočníkov , ktoré si to vždy chceli vyskúšať ale doteraz nemali príležitosť.

11058632_366117433580659_9146600372498864498_n

FOTO ACTIVITY - Fotografia v pohybe

Pre všetkých nádejných umelcov ako aj pre tých , ktorých fascinuje svet fotografie a svet úpravy fotografie.

Láka ťa vyskúšať si na týždeň život veľkého umelca? Chceš sa naučiť, ako nafotiť profesionálne portréty, zvieratá, krajinu, ale aj bláznivé fotografické experimenty. Pre všetkých nádejných umelcov ale i malých leňochov sme totiž pripravili super zábavné, kreatívne, tajomné a občas aj náročné FOTO ACTIVITY pre malých a mladých fotografov. Ak aj ty chceš zažiť, ako chutí pocit, keď umelec vystavuje vlastné fotografie, príď s nami nafotiť to, čo ťa najviac baví.

Na deti čaká každodenné ACTIVITY fotografie na rôzne témy a vyniknutie kreativity dieťaťa pri tvorbe fotografie ako aj pri samotnej úprave výslednej fotografie.

FOTO ACTIVITY je zameraný pre všetkých , ktorých baví fotografovanie a chcú sa v ňom zdokonaliť. Počas tábora si deti osvoja základné informácie o používaní fotoaparátu ako aj základných techník fotenia. FOTO ACTIVITY dajú deťom možnosť sebarealizácie v podobe samotnej tvorbe čiernobielych ako aj farebných fotografii. Deti sa zahrajú na tzv paparazov a ich úlohou bude osvojiť si každodennú tému tábora. Okrem toho sa deti naučia aj pracovať s úpravou fotografie.

Denné FOTO ACTIVITY na témy ako:

 • Zoznámime sa s fotoaparátom a veľa sa naučíme na zábavných prednáškach o základných pravidlách fotografovania
 • Budeme fotiť vonku ale aj dnu
 • Fotenie v pohybe pri activitách našich kamošov
 • Zahráme sa na tzv Paparazov
 • Čakajú nás rôzne fotografické hry zamerané na rozvoj kreatívneho myslenia a pestovania zmyslu pre detail
 • Vytvoríme svoj vlastný foto-príbeh
 • Nafotíme portréty svojich nových kamarátov
 • Zahráme sa so svetlom počas tajomného dňa v šere ateliéru
 • Užijeme si kopec zábavy, nových zážitkov a kamarátstiev
 • Ako odmenu si vystrojíme vlastnú záverečnú výstavu mladých umelcov spojenú so slávnostnou vernisážou, na ktorú pozveme všetkých našich obdivovateľov :)

photography

Posledný deň tábora sa bude konať športová ako aj tanečná súťaž kde si budú môcť deti zmerať svoje sily ako aj ukázať čo sa za celý tábor naučili. Show pod názvom Olympíjske hry Activity Summer Campu bude patriť záverečnému dňu tábora ktorá bude prebiehať od skorého rána a bude rozdelené na rôzne časti podľa jednotlivých ACTIVÍT. Rodičia si tak budú môcť vychutnať svoje talenty v podobe športových zápasov, tanečných predstavení, povzbudzovaní či pri vernisáži fotiek z tábora. Okrem iného sa budú odovzdávať diplomy a odmeny za súťaže ACTIVITY SUMMER CAMPU.

Nepremeškaj aj ty tento termín a pridaj sa k nám lebo len s nami zažiješ tu najlepšiu zábavu počas letných prázdnin 2015.

Tešíme sa na teba!

Lokalita rezortu

Piesočná

539304_284907924985190_378230860_n

Detský rezort Piesočná sa nachádza v lokalite obce Moravský Svätý Ján, v nádhernom prostredí západného Slovenska, v Záhorskej nížine medzi Malými Karpatami a riekou Moravou. Od štátnej hranice s Rakúskom je vzdialená cca 1000 m a od dediny Moravský Svätý Ján cca 3000 m. Areál Piesočná je typ rekreačného strediska, ale má štatút školy v prírode.

Malebné prostredie Pomoravia, v ktorom sa nachádza, je v letnom období vyhľadávaným miestom pre typické štrkové jazerá a pieskové pláže v okolitých obciach a taktiež pre množstvo cykloturistických trás.

1146529_284911804984802_1067285130_n

1184782_284906424985340_391716493_n

988691_284906428318673_2124218408_n

561868_284916124984370_424257871_n

1185152_284910778318238_514460267_n

Ubytovanie a vybavenie rezortu

 • Ubytovanie pre 85 osôb
 • Izby sú rozložené na troch chodbách. Každá izba má vlastné WC a sprchu
 • Jedáleň s vynikajúcou domácou stravou (raňajky, obedy, večere)
 • Spoločenskú miestnosť s TV
 • Učebňový komplex pozostávajúci z troch učební a jednej PC učebne s pripojením na internet

1186120_284908691651780_399104598_n

1185953_284908864985096_1118582709_n

1185207_284908681651781_914017377_n

999871_284908718318444_2061412797_n

995464_284908584985124_461899863_n

993966_284911701651479_500898948_n

644301_284911708318145_2092489158_n

STRAVOVANIE

plná penzia a non-stop pitný režim

1148789_284908594985123_621148287_n

Príroda Záhoria

Vďaka neprístupnosti územia do roku 1990 zostala takmer úplne zachovaná oblasť pozdĺž hraníc s Rakúskom. Hniezdia tu vzácne druhy vtáctva, zachovalo sa rastlinstvo, široké lúky a lužné lesy. Charakter územia vylučuje výskyt väčších šeliem, čisté vody vyhľadáva vzácny bobor vodný, vydra a ondatra. Na Záhorí je evidovaných vyše 200 druhov vtáctva, asi 60 druhov cicavcov, 51 druhov rýb, 13 druhov obojživelníkov a 7 druhov plazov. Zvyšky lužných lesov predstavujú vrbovo-topoľové a jaseňovo-brestove spoločenstvá, zaplavované lúky a rozsiahlu sieť tečúcich a stojatých vôd. Záhorie je príťažlivé aj z mykologického hľadiska. Hojne sa tu vyskytujú masliaky, suchohríby, dubáky. Pravdepodobne neopakovateľnosť tohto krajinného systému na Slovensku bola v roku 1989 dôvodom vyhlásenia tejto oblasti za Chránenú krajinnú oblasť Záhorie ako prvú nížinnú krajinnú oblasť. Chráni sa jedinečná symbióza lužných lesov, mokrých lúk, močiarov, jazier a rašelinísk, ktoré sa striedajú so suchomilnými pieskovými dunami. Okrem povrchovej krásy je Záhorie bohaté aj na vzácne suroviny. Značné zásoby sírnatých prameňov s veľkým množstvom jódu sa zatiaľ využívajú len v kúpeľoch Smrdáky ( severne od Senice ) na liečbu kožných chorôb a chorôb pohybového ústrojenstva, no v ich komplexnom využívaní je zaiste jedna z ďalších perspektív rastu Záhoria.

Cena pobytu

199 /osoba

CENA OBSAHUJE:

 • 6 x ubytovanie s plnou penziou a celodenným pitným režimom
 • 1odborný dozor
 • certifikovaných športových trénerov a lekcie od profesionálnych tanečníkov tanečnej školy
 • celodenný program
 • zdravotná služby
 • poistenie proti úpadku CK
 • darčeky v podobe suvenírov pre deti
 • materiálno - technické vybavenie
 • ceny do súťaží
 • CD s fotkami z tábora
 • video z tábora

Zaži aj ty exkluzívne prázdniny plné športu, pohybu, gymnastiky, tanca a fotografie

OBJEDNÁVKY, REGISTRÁCIA A INFORMÁCIE

REGISTRÁCIA A OBJEDNÁVKY NA:

Tel.: 0911 334 184
E-Mail: info@activitytravel.eu

POČET MIEST JE LIMITOVANÝ!

Pri prihlásení a potvrdení dostupných kapacít klientovi bude vypracovaná zmluvu o obstarávaní zájazdu a zálohová faktúra na vyplatenie 50% sumy pobytu. Pobyt je možné hradiť v dvoch splátkach.Pri zrušení rezervácie sa záloha nevracia. Klientovi však bude odporúčané pripoistenie storno poplatkov a poplatkov predčasného návratu. Cestovná kancelária klientovi v prípade záujmu zabezpečí uvedené poistenie v hodnote 1,35 € osoba / deň a uzatvorí poistnú zmluvu. Ssúčasťou tohto poistenia je už aj komplexné cestovné poistenie . V prípade, že klient využije poistenie storno poplatkov a poplatkov predčasného návratu a v prípade zaplatenia pobytu a jeho zrušenia z vážnych zdravotných alebo rodinných dôvodov má zákazník s poistením storno poplatkov a poplatkov predčasného návratu právo na vrátenie časti storno poplatkov z poisťovne. V prípade poistnej udalosti sa postupuje podľa osobitných podmienok partnerskej poisťovne.

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE:

Čítať viac

DOVOLENKA & CVIČENIE PRI MORI 2015 s Riverpark Dance School

DOVOLENKA & CVIČENIE PRI MORI 2015

Článok si už prečítalo: 2492 ľudí

25.022015

Poďte s nami dovolenkovať a buďte FIT a opálení už na začiatku leta!

3.ročník na mieru šitej dovolenky pri mori pre všetkých milovníkov zdravého pohybu - ženy aj mužov!

DOVOLENKA & CVIČENIE PRI MORI 2015

Kde: Lido di Jesolo (Taliansko)

Kedy: 23.6.-28.6.2015

Staňte sa súčasťou 3.ročníka úspešnej a skvelej dovolenky plnej slnka, zábavy, cvičenia, pohybu, ale aj relaxu na pláži. Vychutnajte si dovolenkový pobyt a cvičenie pri mori V Taliansku v obľúbenom turistickom rezorte so súkromnou plážou priamo pred komplexom a odštartuj svoje aktívne leto!

ČAKÁ VÁS:

 • 6-dňový pobyt v obľúbenom turistickom rezorte priamo pri mori
 • Nádherné prostredie, more a pieskové pláže
 • Ranný STRETCHING a beh, poobedný DANCEBOX a BODY WORKOUT každý deň so skvelými lektormi Riverpark Dance School
 • Relax na pláži priamo pred komplexom
 • Zábava a pestrý spoločenský program
 • Bohatá ponuka výletov
 • A veľa ďalších možností

SPOZNAJTE NOVÝCH ĽUDÍ, ZAŽITE PLNO SKVELÝCH ZÁŽITKOV A NAČERPAJTE NOVÚ ENERGIU!

CVIČENIA S NAŠIMI LEKTORMI SÚ VHODNÉ NIE LEN PRE ŽENY ALE AJ MUŽOV

Lektori:

JOŽKO & SIMONA

jozko simona

Lokalita – Malibu Beach Camping Village, Lido di Jesolo

POPIS REZORTU

Turistický komplex Malibu Beach Camping Village je krásny 10–hektárový rezort obklopený borovicovým lesom len 5 min. od centra mesta Lido di Jesolo. Ponúka reštauráciu a nezávislé chatky s kuchynkou. Poskytuje priamy prístup k jeho súkromnej aj verejnej pláži. Na mieste je k dispozícii bezplatné vonkajšie parkovisko. Zadarmo môžete využívať aj 2 bazény, pričom 1 z nich je vhodný pre deti.

vyber-webfototopservizi

vyber-webfototopitinerari-benatky

vyber-webmalibu-beach

PLÁŽE PRI REZORTE

Vďaka veľkej súkromnej pláži na pobreží Jadranského Malibu Beach Camping Village je ideálnym miestom pre dovolenku zábavy a relaxácie pre celú rodinu a priateľov.

vyber-webmalibu-camping1

VYBAVENIE REZORTU

Malibu Beach Camping Village ponúka okrem klasického camping ubytovania aj nezávislé chatky/domčeky, v ktorých budeme bývať. Súčasťou tohto celého komplexu s centrálnou recepciou je aj : bankomat, práčovňa, reštaurácia, bary a lounge bar, coffe snack & icecream bar, mini fun club ( 4-7 rokov), junior fun club ( 8-13 rokov) detské ihrisko, aréna – predstavenia a večerný program, vlastná pláž, ping-pong stoly, možnosť zapožičania bicyklov, vonkajšie bazény – plavecký, bazén detský, vonkajší vodný svet, futbalové ihrisko. Okrem iného sa v rezorte nachádzajú aj potraviny.
Internet - Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch a je spoplatnené.

vyber-webfitnes

vyber-webbazeny

vyber-webmalibu-beach2

UBYTOVANIE

Classic Chalet Brick chatky s rozlohou cca 40 m2 sa skladajú z kuchyne s jedálenským kútom, kúpeľne a dvoch oddelených spálni - každá s dvoma až troma samostatnými lôžkami . Sú zariadené jednoduchým dreveným nábytkom a majú parketové podlahy. Súčasťou vybavenia je TV a klimatizácia. K dispozícii máte tiež kuchynku a kúpeľňu so sprchovacím kútom. hatky majú veľkú verandu s posedením. Poplatok za záverečné upratovanie je zahrnutý v cene ubytovania. Vybavenie chatky: Klimatizácia, drevená/parketová podlaha, šatníková skriňa/šatník, sprchovací kút, WC, kúpeľňa, TV s plochou obrazovkou, kuchynka, chladnička, mikrovlnná rúra, jedálenský kút, rýchlovarná kanvica.

vyber-webchalet2

vyber-webkuchyna1

vyber-webbeds

STRAVOVANIE

V reštaurácii à la carte, ktorá je otvorená na obedy a večere, si môžete vychutnať národné a regionálne jedlá. Je možné zvoliť si Light polpenziu alebo Full polpenziu. Light polpenzia – kontinentálne raňajky a obed alebo večera, pričom si volíte, či si prajete len prvý chod (ako napr. polievka, pasta) alebo druhý chod ( hlavné jedlo). Full polpenzia – kontinentálne raňajky, obed alebo večera, pričom v cene sú zahrnuté 2-chodové porcie, t.j. budete mať prvý (napr. polievka, pasta) aj druhý chod (hlavné jedlo).

Cvičenie

Cvičenie bude prebiehať priamo v rezorte pri mori. Raný Stretching a beh a podvečerný Dancebox alebo Body Workout pod vedením skvelých lektorov a trénerov z tanečnej školy Riverpark Dance School dodajú telu kondíciu, spevnenie, flexibilitu no najmä veľa pozitívnej energie!

1959521_1485265251710828_1843054248030657551_n

1555327_1485264771710876_6308010761698663609_n

DANCE BOX SO SIMONOU

Cvičenie Dance Box je kombináciou posilňovacích cvikov, tanečných krokov, tae bo variácií a strečingu. Je zamerané hlavne na zlepšenie kondície, vyformovanie postavy a spevnenie svalstva.

Lektorka Simona vytvorila túto hodinu na základe dlhoročných skúseností v oblasti tae bo cvičenia a tanca.

BODY WORKOUT S JOŽKOM

Ide o cvičenie s vlastnou váhou a minimálnym použitím náčinia, ktoré je efektívne pre rozvoj sily, kondície a pohybových schopností. Predstavuje spôsob pohybu, cvičenia, akým je možné zredukovať tuk, formovať svaly a súčasne rozvíjať kondíciu.

Jožko bol reprezentantom Slovenska v americkom futbale a súťažne sa venoval tiež tenisu a basketbalu. Šport a cvičenie je súčasťou jeho každodenného života.

Bohatá ponuka fakultatívnych výletov

V ponuke je mnoho fakultatívnych výletov na rôzne zaujímavé destinácie.
Zoznam fakultatívnych výletov aj s cenníkom bude klientom dodaný pri rezervácií pobytu.

Tip na výlet počas dovolenky v Lido di Jesolo:
• výlet do Benátok – loďou,ktorá kotví len 2 km od komplexu a dovezie Vás priamo až do Benátok

Cena pobytu

už od 210€ /osoba

CENA OBSAHUJE:

 • 5 x ubytovanie v obľúbenom turistickom koplexe v dvoj alebo troj - lôžkových izbách
 • 10 x cvičenie s profesionálnymi lektorkami z tanečnej školy Riverpark Dance School (ranný STRETCHING a beh, poobedný DANCEBOX a BODY WORKOUT)
 • Voľný vstup do vonkajšieho a vnútorného bazéna
 • Posteľná bielizeň, uteráky a ručníky
 • Záverečné upratovanie
 • Delegát CK
 • Poistenie CK proti insolventnosti

Doprava: individuálna alebo na vyžiadanie

NEPOVINNÉ DOPLNKOVÉ SLUŽBY:

 • Komplexné cestovné poistenie a storno poistenie v hodnote 9,90 € osoba / pobyt
 • Autobusová doprava na vyžiadanie - doprava klimatizovaným autobusom v hodnote 89 € osoba

CENOVÉ VARIANTY:

Cena pobytu

Chatka pre 6 osôb (2 izby po 3 osoby)

Chatka pre 4 osoby (2 izby po 2 osoby)

ubytovanie + cvicenie (bez dopravy a stravy) 210€ /osoba 227€ /osoba
ubytovanie + cvičenie+ Light polpenzia - (bez dopravy) 283€ /osoba 299€ /osoba
ubytovanie + cvičenie + doprava (bez stravy) 299€ /osoba 316€ /osoba
ubytovanie + cvičenie + polpenzia + doprava 372€ /osoba 389€ /osoba

V prípade záujmu Vám na vyžiadanie bude poskytnutá aj zvýhodnená cena pre dieťa podľa jeho veku.

ODCHOD A PRÍCHOD NA DOVOLENKU:

Presné miesto a čas bude ešte potvrdený pred odchodom. Vyrážať sa bude v ranných hodinách dňa 23.6.2016.

OBJEDNÁVKY, REGISTRÁCIE A INFORMÁCIE

REGISTRÁCIA A OBJEDNÁVKY NA:

Tel.: 0911 334 184
E-Mail: info@activitytravel.eu

POČET MIEST JE LIPOČET MIEST JE LIMITOVANÝ!

Pri prihlásení a potvrdení dostupných kapacít klientovi bude vypracovaná zmluvu o obstarávaní zájazdu a zálohová faktúra na vyplatenie 50% sumy pobytu. Pobyt sa hradí v dvoch splátkach. Pri rezervácii je potrebné zložiť polovičnú . Pri zrušení rezervácie sa záloha nevracia. Klientovi však CK odporúča pripoistenie storno poplatkov a poplatkov predčasného návratu. Cestovná kancelária klientovi v prípade záujmu zabezpečí uvedené poistenie v hodnote 9,90 € a uzatvorí poistnú zmluvu, súčasťou tohto poistenia je už aj komplexné cestovné poistenie . V prípade, že klient využije poistenie storno poplatkov a poplatkov predčasného návratu a v prípade zaplatenia pobytu a jeho zrušenia z vážnych zdravotných alebo rodinných dôvodov má zákazník s poistením storno poplatkov a poplatkov predčasného návratu právo na vrátenie časti storno poplatkov z poisťovne. V prípade poistnej udalosti sa postupuje podľa osobitných podmienok partnerskej poisťovne.

PREDCHÁDZAJÚCI ROČNÍK/strong>

Pozrite si ako to vyzeralo našom lentnom Fit pobyte pri mori minulý rok:

DOVOLENKA A CVIČENIE 2014 - ostrov Krk (CRO)

10420207_1485264331710920_3444815747094528382_n

10277550_1485265681710785_7240085754649746394_n

Čítať viac

HOLLYWOOD DANCE CAMP 2 s Riverpark Dance School

HDC2

Článok si už prečítalo: 1767 ľudí

24.022015

Rozprávkovo-hviezdne muzikálové letné prázdniny!

2.ročník obľúbeného letného tanečného tábora pre deti vo veku 6-15 rokov!

Kde: Bašta Pajštún

Kedy: 9.8. – 14.8. 2015

CK Activity Travel v spolupráci s Riverpark Dance School pozýva všetkých malých tanečníkov a tanečnice prežiť ROZPRÁVKOVO-HVIEZDE LETNÉ PRÁZDNINY plné tanca, hudby, pohybu, hier a zábavy! Naše pravé detské tanečno-zábavné centrum vyrastie už toto leto v krásnom rezorte Bašty Pajštún pod hradom Pajštún. Nechajte vaše deti zažiariť a stať sa hviezdou Hollywood Dance Camp!

Nechajte vaše deti zažiariť a stať sa hviezdou muzikálu!

Hviezdy muzikálu sa môžu tešiť na:

DETSKÉ TANEČNO-ZÁBAVNÉ CENTRUM:

 • Tanečné štúdio, hudobné štúdio, fashion salón, styling room

BOHATÝ PROGRAM:

 • Tanečné hodiny s profesionálnymi tanečníkmi a lektormi z Riverpark Dance School
 • Pestrý spoločenský program:KARAOKE, DISKO, voľba MISS, MISTER dance camp, KARNEVAL a rôzne zábavné hry
 • Denné súťaže a športové aktivity od výmyslu sveta, kreatívne dielne
 • Tanečné filmy v SUMMER CINEMA
 • Záverečná tanečná show: HOLLYWOOD DANCE CAMP SHOW v podaní malých táborových tanečníkov
 • Špeciálni hostia: tanečná skupina RDS Company a nebude chýbyť opať PREKVAPENIE

TOTO VŠETKO A EŠTE OVEĽA VIAC MÔŽU ZAŽIŤ VŠETCI MALÍ MILOVNÍCI TANCA A HUDBY V NAŠOM TANEČNOM DETSKOM LETNOM TÁBORE!

Lokalita – BAŠTA PAJŠTÚN, Borinka ( Stúpava , 23 km od Bratislavy )

- krásne bývaničko pre hviezdy nášho tanečného campu

POPIS PENZIÓNU:

Je nám potešením predstaviť Vám rodinný podnik Bašta Pajštún v ktorom sa tento rok otvoria brány pre naše hviezdy z Hollywood Dance Campu. Bašta Pajštún sa nachádza na úpätí Malých Karpát, priamo pod zrúcaninou hradu Pajštún, dominantou vstupnej brány do Záhoria. V Bašte Pajštún sa ocitnete v krásnej prírode a pritom neprejdete viac ako 20 kilometrov z centra Bratislavy.

showimg.php

AREÁL PENZIÓNU:

Súčasťou krásneho areálu je aj pieskovisko s preliezkami, hojdačkami, nafukovací hrad, trampolína ako aj zvieratká v oborách (daniele, ovečky, capkov).

207997_217666828244141_3917703_n

206938_217668108244013_4109215_n

basta-1-

7cf9fdf7ba46d406a868c052a3f75ddb.jpeg_ charset=binary

215884_217666171577540_3583768_n

UBYTOVANIE:

Pre naše hviezdičky sme pripravili štýlové moderné priestranné ubytovanie - v hlavnej budove pre tzv. malkáčov ( deti 6-10 rokov ) a bungalovoch pre naších „velkáčov“. Dvojlôžkové a trojlôžkové izby s vlastnou sprchou, WC sú priestranné a moderne vybavené.

bastaubytko1

bastaubytko2

bastaubytko3

bastaubytko4

bastaubytko5

bastaubytko6

bastaubytko8

bastaubytko9

STRAVOVANIE:

Deti budú mať 5 x denne stravu a pitný režim. Bašta Pajštún pracuje s kvalitnými surovinami a skúseným personálom, spolupracuje s dodávateľmi z regiónu.

482959_563287377015416_99716661_n

75802_563286747015479_1324265626_n

148391_563287423682078_1789271570_n

PESTRÝ CELODENNÝ PROGRAM:

Na deti čaká bohatý a pestrý program plný tanca, hudby, hier a zábavy! Tancom sa bude žiť počas celého Hollywood Dance Camp :) Na tanečných hodinách sa naučia choreografie, v rámci kreatívnych dielní vo fashion salóne si pripravia svoj tanečný kostým, v hudobnom štúdiu si budú môcť zaspievať a pre malé hviezdičky bude pripravená tiež styling room na úpravu vizáže pred vystúpením :-) Okrem toho však nebudú chýbať rôzne športové aktivity a hry, súťaže, pestrý spoločenský program, (KARAOKE SHOW, DISKO DANCE PARTY, voľba MISS, MISTER dance camp, KARNEVAL a rôzne zábavné hry) a navštíviť letný tábor prídu aj špeciálni hostia.

ŠPECIÁLNI HOSTIA:

Hviezdny detský tábor navštívi a zatancovať príde aj profesionálna tanečná skupina RDS Company. Prekvapením bude návšteva ZNÁMEJ OSOBNOSTI :)

TANEČNÉ ŠTÚDIO: TANEČNÉ HODINY

Tanečné hodiny budú prebiehať každý deň v tanečnom štúdiu pod vedením profesionálnych tanečníkov a lektorov z tanečnej školy Riverpark Dance School. Obsahom jednotlivých hodín bude príprava choreografie na záverečné tanečné predstavenie - HOLLYWOOD DANCE CAMP SHOW.

FASHION SALÓN: KREATÍVNE DIELNE

Kreatívne dielne budú prebiehať v našom Fashion salóne. Pri zhotovovaní svojich tanečných kostýmov na záverečné vystúpenie si deti v dielňach vyskúšajú rôzne techniky s využitím rozmanitých materiálov ako papier, textil, vlna, a pod.. Zároveň dochádza k rozvíjaniu ich fantázie, zručnosti a kreativity.

HUDOBNÉ ŠTÚDIO:

Spievať alebo počúvať rôzne tanečné hity si budú môcť naše malé hviezdičky v hudobnom štúdiu s mix pultom, mikrofónom ako aj zvukovou technikou.

ZÁVEREČNÉ PREDSTAVENIE: HOLLYWOOD DANCE CAMP SHOW

Na záver tábora pozývame všetkých rodičov a rodinných príslušníkov na záverečné vystúpenie našich malých hviezdičiek 2.ročníka tanečného tábora, ktorí sa publiku predvedú svojim vystúpením v HOLLYWOOD DANCE CAMP SHOW!

Predstavenie sa bude konať v posledný večer tábora. Presný čas konania doplníme.

RiverParkDance_LOGO

Tím: Starostlivosť o malé hviezdy

Počas celej dĺžky pobytu sa o malé hviezdy bude starať hviezdny tím, ktorý Vám predstavíme už čoskoro :)

Ako bolo 2014...

Hollywood dance camp_2(72) Hollywood dance camp_2(108) Hollywood dance camp_2(125) Hollywood dance camp_2(158) Hollywood dance camp_2(223) Hollywood dance camp_2(326) Hollywood dance camp_2(417) Hollywood dance camp_2(435) Hollywood dance camp_2(463) Hollywood dance camp_2(601) Hollywood dance camp_2(983) Hollywood dance camp_2(1067) IMG_0013 IMG_0060 IMG_0352 IMG_0457 IMG_8581 Hollywood dance camp_2(538)

Cena pobytu

Celková cena pobytu je nasledovná:

AKCIOVÁ CENA: 229 € NA OSOBU

Akciová cena sa vzťahuje na:

FIRST MOMENT s platnosťou do 31.3.2015

Pri objednávke 2 detí spolu (kamaráti, súrodenci)

Všetky hviezdičky, ktoré s nami tancovali už minulý rok, navyše získavajú zľavový BONUS vo výške 25 € na akýkoľvek iný pobyt podľa Vášho výberu od Activity Travel.

BEŽNÁ CENA (OD 1.4.2015): 249€ NA OSOBU

Cena obsahuje:

 • 5x ubytovanie spĺňajúce bezpečnostné a hygienické normy v krásnom rezorte Bašta Pajštún
 • 5x denne strava a pitný režim ( raňajky , večere podávané formou bufetových stolov)
 • Odborný dozor (vedúci tábora, zdravotník, animátori, profesionálni taneční lektori)
 • Celodenný programu
 • Cvičenie a tanečné hodiny pod vedením profesionálnych tanečníkov a lektorov z tanečnej školy Riverpark Dance School
 • Zdravotnú službu
 • Poistenie proti úpadku CK
 • Program pre deti, materiálno- technické vybavenie
 • Fotografie z tábora na CD

Nepovinné doplnkové služby :

 • - Komplexné cestovné poistenie a poistenie storno poplatku a poplatku predčasného návratu v hodnote 1,35 € osoba / deň.

Odchod a príchod do tábore:

Príchod na pobyt v deň nástupu: 16:00 – 18:00 hod.

Odchod a prevzatie deti v deň odchodu: 16:00 – 17:00 hod, Riverpark Dance School.

OBJEDNÁVKY A INFORMÁCIE:

POČET MIEST JE LIMITOVANÝ!

Registrácia na:

info@activitytravel.eu
tel.č. 0911 334 184

Pri prihlásení a potvrdení dostupných kapacít klientovi bude vypracovaná zmluvu o obstarávaní zájazdu a zálohová faktúra na vyplatenie 50% sumy pobytu. Pobyt je možné hradiť v dvoch splátkach.Pri zrušení rezervácie sa záloha nevracia. Klientovi však bude odporúčané pripoistenie storno poplatkov a poplatkov predčasného návratu. Cestovná kancelária klientovi v prípade záujmu zabezpečí uvedené poistenie v hodnote 1,35 € osoba / deň a uzatvorí poistnú zmluvu. Ssúčasťou tohto poistenia je už aj komplexné cestovné poistenie . V prípade, že klient využije poistenie storno poplatkov a poplatkov predčasného návratu a v prípade zaplatenia pobytu a jeho zrušenia z vážnych zdravotných alebo rodinných dôvodov má zákazník s poistením storno poplatkov a poplatkov predčasného návratu právo na vrátenie časti storno poplatkov z poisťovne. V prípade poistnej udalosti sa postupuje podľa osobitných podmienok partnerskej poisťovne .

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE:

Prihlasovací formulár a pokyny k platbe a zmluve
Všeobecné obchodné podmienky

Čítať viac
Späť

1 2 3 4 5 21 Ďalej

Kategórie