pripomienky
Overujeme dostupnosť a cenu zvolených možností ubytovania.
Ďakujeme
Zisťujem novú cenu, počkajte prosím …
OK
Ďakujeme
Zisťujem novú cenu, počkajte prosím …
OK

Postup pri objednávke

Vyplňte základné parametre Vyplňte základné parametre

01. Vyhľadávanie

Prostredníctvom homepage máte prístup k tomu najdôležitejšiemu - k vyhľadávaniu v najširšej ponuke na Slovensku. Ak však nemáte čas vyhľadávať, odporúčame Vám využiť našu skvelú službu Inšpirujte ma, v rámci ktorej sa pokúsime tú ideálnu dovolenku nájsť za Vás. K dispozícii sú Vám taktiež textové tematické ponuky priamo pod hlavným vyhľadávaním. Je to nami pravidelne zostavovaný výber toho najlepšieho čo Vám z konkrétnych tém vieme ponúknuť.


TIP: nezabudnite si pozrieť náš blog. Pravidelne uverejňujeme rôzne recenzie, inšpirácie a ponuky, ktoré nenájdete nikde inde.

Nájdite si svoju dovolenku snow Nájdite si svoju dovolenku snow

02. Výber

Po vyhľadaní sa dostávate priamo na výber ubytovaní, ktoré vyhovujú Vašim kritériám. Podarilo sa nám úžasným spôsobom zefektívniť prezeranie rôznych ponúk. Už nemusíte každú položku prácne otvárať v novom okne. Každá položka má záložky, v ktorých sa stačí preklikať a všetko podstatné viete ihneď. Ak chcete predsa len vedieť niečo viac, stačí si otvoriť detail ubytovania.


Nie ste spokojný s vyhľadávaním? Pomocou panelu vľavo môžete ľubovoľne meniť kritéria a nájsť tak tu správnu dovolenku pre Vás alebo ušetriť čas a nechať sa nami Inšpirovať.

Zvoľte si najnižšiu cenu Zvoľte si najnižšiu cenu

03. Termíny a predikcia ceny

Ak si otvoríte detail ubytovania, máte všetky informácie ako na dlani. Pohodlne, cez záložky, si pozrite všetko čo Vás zaujíma, ak Vám niečo chýba neváhajte nás kontaktovať, zistíme to za Vás. Prezrite si fotogalériu či je všetko tak ako si predstavujete. Nezabudnite skontrolovať či je aktuálna suma ta najvýhodnejšia. Všetko je v poriadku? Výborne, teraz stačí už len objednať.

Vyplňte posledné údaje Vyplňte posledné údaje

04. Objednávka

Posledným krokom je samotná objednávka. Pozorne prosím vyplňte všetky údaje. Pokiaľ potrebujete zmeniť zadanie (počet dospelých, dátum, stravu atd.) ešte stále môžete pomocou tlačidla upraviť objednávku. Niektoré ponuky umožňujú získať zľavu až do výšky 10% len za jeden facebook status alebo tweet, v ktorom sa o nás zmienite. Neváhajte túto funkciu využiť pomocou tlačidla aktivovať zľavu.

Prajeme peknú dovolenku :-) Prajeme peknú dovolenku :-)

05. Prajeme Vám prijemnú dovolenku